Cena za godzinę pracy detektywa

Jaka jest godzinowa stawka za pracę detektywa?

Osoby zainteresowane usługami detektywa często pytają, ile kosztuje jego praca w przeliczeniu na godzinę.

Nierzadko więc rozmowa z detektywem rozpoczyna się od pytania, ile trzeba będzie zapłacić za godzinę pracy.

Klienci często zaczynają rozmawiać z detektywem właśnie w ten sposób. Dzieje się z tego względu, że z usług detektywa nie korzysta się często. Tak naprawdę to do detektywa dzwoni się bardzo rzadko – wiele osób decyduje się na jego pomoc po raz pierwszy w swoim życiu. Z tego też powodu takie osoby nie są zorientowani, jakich kwot można się spodziewać za usługi detektywa w określonych przypadkach, w tym w ich konkretnej sprawie.

Cena za godzinę pracy detektywa.

Cena za godzinę pracy detektywa jest ustalana w szczególny sposób. Trzeba bowiem uwzględnić konkretne środki, które są potrzebne, by przeprowadzić śledztwo z zadowalającym rezultatem. Poza tym do każdej sprawy detektyw musi się odpowiednio i starannie przygotować. Z takich przyczyn detektywowi niezwykle trudno przychodzi podanie stawki godzinowej za swoje usługi już podczas pierwszej rozmowy z klientem. Bardzo często detektyw musi poświęcić co najmniej kilka godzin na dokładne zapoznanie się ze sprawą klienta, na przeanalizowanie całej sytuacji, by ostatecznie określić wysokość swojego honorarium.

Od czego zależy cena?

W zależności od tego, czy korzysta się z usług detektywa na przykład w centrum, czy na południu, ceny będą się różnić. Za usługi detektywa z Warszawy zapłaci się więcej, niż wtedy, gdy skorzysta się z oferty detektywa mającego swoje biuro w Lublinie, bądź w Krakowie. Należymy do wąskiego grona specjalistów, którzy potrafią podać konkretne ceny za swoją pracę na stronie. Najczęściej można spotkać się z informacją, że detektyw indywidualnie rozpatruje każde zlecenie i tak też podchodzi do wyliczenia stawki za godzinę swojej pracy.

Owszem taka praktyka jest na porządku dziennym, jednak są też takie sytuacje, które można łatwo wycenić, co też czynimy na swojej stronie. Możemy podać konkretną kwotę za godzinę lub za dzień pracy detektywa, gdyż cenę da się w prosty sposób wyliczyć. Jeśli dany przypadek dotyczy ustalenia majątkowego, bądź też poszukiwania osoby, którą uznaje się za zaginioną, wtedy cena jest wyliczana z uwzględnieniem liczby osób, które trzeba zaangażować do takiego przypadku, by wykonać zlecenie.