BLOG DETEKTYWISTYCZNY

Obserwacja detektywistyczna

Obserwacja detektywistyczna – zleć ekspertom, uzyskaj mocne dowody zdrady!

Obserwacja detektywistyczna stała się usługą, z której my Polacy coraz chętniej korzystamy. Chcemy mieć pewność nielojalności, zdrady. Dotyczy to zarówno sfery firmowej (np. nieuczciwej konkurencji), jak i obszaru prywatnego naszego życia. Podejrzewasz partnera, współmałżonka o zdradę? Zastanawiasz się, kiedy jest odpowiedni moment, aby poprosić specjalistę o pomoc. Podpowiadamy i odpowiadamy na wszystkie nurtujące Ciebie pytania!

Kiedy podejrzewasz partnera o nieuczciwość…

 

obserwacja osób i mienia

obserwacja osób i mienia

Zdrada? Brak lojalności w związku? Brak uczciwości szczególnie w długoletnim partnerstwie, to zawsze temat trudny!Praca nad taką sprawą wymaga od prywatnego detektywa nie tylko skrupulatności, ale też oczywiście pewnego rodzaju wyczucia, dyskrecji. Zdrada może dotykać obu stron. Klientami agencji detektywistycznej, którzy zlecają śledzenie swojego partnera są zarówno kobirty, jak i męźczyźni. Zauważasz dziwne SMSy w telefonie swojej drugiej połówki? Częste niespodziewane wyjścia, zbyt wiele razy tłumaczone pracą? Nieokreślone bliżej wyjazdy służbowe? A może prezenty, których
wcześniej nie było? Detektyw pomoże zweryfikować uczciwość Twojego partnera. W procesie śledztwa detektyw zbiera pełną paletę dowodów. Robi zdjęcia, obserwuje środowisko, w którym żyje “podejrzany”, wreszcie niekiedy też korzysta z drobnych, sytuacyjnych prowokacji. Wszystko po to, aby sprawdzić na ile dana osoba jest naprawdę uczciwa wobec naszego klienta. Zarówno śledztwa w tego typu sprawach nie trwają długo – proces gromadzenia dowodów to kilka tygodni. Zdarza się jednak, że sprawa jest bardziej wymagająca. Wtedy detektyw pracuje nawet kilka miesięcy.

Dowody zdrady do sprawy rozwodowej…

Niestety nasze relacje nie zawsze kończą się tzw. “happy endem”. Bliskie sobie osoby stają przed sądem po przeciwległych stronach. Jeśli mamy dzieci i zależy nam na alimentach warto wynająć detektywa i zbierać dowody zdrady. Prawo rodzinne staje po stronie osoby pokrzywdzonej. Jeśli sąd zatwierdził wyrok z orzeczeniem o winie środki finansowe uzyskiwane od partnera mogą bardzo pomóc w dalszym życiu osoby samotnej/samotnej matki. Jest o co walczyć.

Zbieranie dowodów na przyszłość? Tak, to możliwe!

Prywatny detektyw zajmuje się również zbieraniem dowodów na przyszłość. Brzmi dziwnie? Być może! Często jest tak, że wiemy o zdradzie, ale z różnych powodów wracamy do
partnera, który zdradzał. Razem próbujemy tworzyć nową, lepszą przyszłość. Nigdy jednak nie możemy być niczego pewnym. Zawsze istnieje ryzyko, że niestety temat zdrady powróci. Wtedy też możemy dowody z przeszłości na zdradę partnera wykorzystać w sądzie.

W poszukiwaniu dowodów zdrady. Jak działają detektywi…

Agencje detektywistyczne zazwyczaj niechętnie zdradzają metody swojej pracy. Obserwacja “podejrzanego” może odbywać się jednak na kilku płaszczyznach. Zazwyczaj zbieranie dowodów zdrady odbywa sie przy pomocy instalowania wszelkiego rodzaju urządzeń szpiegujących:

● miniaturowej kamery,
● podsłuchów,
● oprogramowania na komputerze podejrzanego.

Bez względu na środki, jakimi dysponuje detektyw – liczy się przede wszystkim dotarcie do prawdy. Choćby ta prawda miała być najbardziej bolesna i krzywdząca dla osoby zdradzanej. Dowody zdrady pozwalają walczyć o swoje prawa współmałżonka na drodze sądowej.

http://www.agencjatemida.pl