BLOG DETEKTYWISTYCZNY

Jestem zdradzana, jak rozpoznać czy partner mnie zdradza.

Jestem zdradzana/y Jak to sprawdzić?

Zauważyłeś w ostatnim czasie brak czułości ze strony partnera? Masz wrażenie, że zachowuje się inaczej niż zwykle? Podejrzewasz, że mąż lub żona cię zdradza, ale jednocześnie trudno ci w to uwierzyć? Sprawdź, jakie są najczęstsze symptomy zdrady i zastanów się, czy takie sygnały ostrzegawcze występują w twoim związku. Pomoże ci to ustalić wierność współmałżonka, ale też stwierdzić, czy to tylko czarny scenariusz w twojej głowie. Przygoda pozamałżeńska nie zawsze jest łatwa do wykrycia, niektórzy ukrywają ją nawet przez długi czas. Zanim obarczysz kogoś winą, ustal fakty.

Partner zaczyna dbać o wygląd zewnętrzny.

Pamiętasz, jak jeszcze niedawno twój partner nie przywiązywał zbyt dużej wagi do wyglądu zewnętrznego. Natomiast teraz ewidentnie zaczął zwracać uwagę na swój ubiór i zapach. Kupuje drogie ubrania, częściej chodzi do fryzjera, układa włosy, starannie dobiera perfumy i dodatki do garderoby. Dodatkowo zapisał się na siłownię i treningi zajmują mu dużo czasu. Trzeba zaznaczyć, że jeśli partner zawsze dbał o siebie, to nie ma powodów do obaw na podstawie jedynie tego dowodu. Zastanów się jednak czy współmałżonek nie chce komuś zaimponować. Być może upiększa się przed wyjściem z kimś obcym.

Zmiana stosunku do Ciebie.

Czy partner w ostatnim czasie zmienił stosunek do ciebie? Wasze relacje stały się chłodniejsze, zauważasz, że dąży on do kłótni lub jest szorstki i oziębły? Ma mniejszą ochotę na zbliżenia lub nawet czujesz, że wcale go już nie interesujesz pod względem seksualnym? Jeśli ma nową partnerkę, jego myśli prawdopodobnie skupiają się właśnie na niej, przez co ty odczuwasz brak zainteresowania. A może wręcz przeciwnie – przesadnie zabiega o wasz związek, co wydaje ci się podejrzane? Możliwe, że w ten sposób próbuje ukryć swój romans. Zachowania bywają różne, ale najczęściej zdarza się, że niewierna osoba chce jak najszybciej zakończyć obecny związek i próbuje zniechęcić do siebie współmałżonka, ułatwiając mu odejście.

Mąż, Żona ukrywa telefon.

Zwróć uwagę na to, czy twój partner w ostatnim czasie bardziej niż zwykle zaczął pilnować swojego telefonu. Niewykluczone, że wcześniej zostawiał go w widocznym, łatwo dostępnym miejscu, a teraz praktycznie się z nim nie rozstaje. Nosi go cały czas przy sobie, smartfon towarzyszy mu nawet podczas brania kąpieli i korzystania z toalety. O późnych porach wychodzi z domu, by porozmawiać lub często dostaje smsy. Czerwona lampka powinna zapalić ci się też, gdy mąż zmieni hasło do komputera.

    Detektyw – sprawy rozwodowe

    Pamiętaj, że jeden z powyższych symptomów niekoniecznie świadczy o zdradzie. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji i tego, jakie zachowania są dla partnera typowe. Jeśli jednak sygnały wydają się jednoznaczne, warto podjąć odpowiednie działania. W pierwszej kolejności przychodzi ci na myśl śledzenie współmałżonka. Od razu jednak uświadamiasz sobie, że może to być bardzo ryzykowne – łatwo zostać rozpoznanym. A może zlecić obserwację znajomemu lub rodzinie? Nawet jeśli są to osoby, których partner nie zna, można łatwo zostać namierzonym. Efekt będzie odwrotny do zamierzonego – zdrajca jeszcze bardziej zacznie się ukrywać. Pomyśl więc o profesjonalnym rozwiązaniu, jakim są usługi detektywa. Specjalista ma doświadczenie w tak prywatnych kwestiach, jak dochodzenie wierności partnera. Ustala dowody i kompletuje dokumenty potrzebne do sprawy rozwodowej, w której sam może później uczestniczyć w roli świadka. Masz pewność, że obserwacja żony lub męża będzie dyskretna, a ty będziesz na bieżąco dostawać informacje o postępach w pracy. Detektyw posiada dobrej jakości sprzęt, w tym aparat fotograficzny, który umożliwia stworzenie zdjęć z dużej odległości. W ten sposób obserwujący nie naraża się na rozpoznanie. 

     

    Korzystając z usług Agencji Detektywistycznej Temida, masz pewność, że powierzasz sprawy w dobre ręce. Umów się na bezpłatne konsultacje. Doświadczony zespół specjalistów zajmie się twoją sprawą i będziesz mógł spać spokojnie.