Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Negocjacje lokatorskie

Skontaktuj się w tej sprawie

Wynajem mieszkań to bardzo dobry sposób na dodatkowy zarobek, inwestycję lub spłatę zaciągniętej hipoteki. Czasami jednak lokatorzy nie wywiązują się z umowy oraz nie chcą opuścić bezprawnie zajmowanego mieszkania. Bardzo często wykorzystywano tzw. „ustawę antycovidową”, która całkowicie zakazywała eksmisji lokatorów, nawet zasądzonej prawomocnym wyrokiem sądu. Negocjacje lokatorskie to obecnie najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy Państwu na szybkim i legalnym wyproszeniu lokatorów.

  1. Spotkanie z klientem oraz analiza dokumentacji  (Analiza sytuacji prawnej oraz faktycznej sytuacji na miejscu jest niezbędna do podjęcia decyzji czy Agencja Temida podejmie się negocjacji lokatorami. Zdarzają się sytuacje że Agencja odmówi podjęcia się działań.)
  2. Podpisanie umowy rozpoczęcie działań. (Podpisanie umowy jest niezbędne do rozpoczęcia działań, Agencja Temida podejmuje się działań tylko i wyłącznie po podpisaniu umowy. Wszelkie działania są wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa)
  3. Działania terenowe, negocjacje lokatorskie (Agencja Temida rozpoczyna czynności, detektywistyczne aby ustalić stan faktyczny oraz podejmuje się działań terenowych nastawionych na polubowne opuszczenie lokalu przez osoby, które nielegalnie zajmują lokal)

Jeżeli borykają się Państwo z nieuczciwymi najemcami, którzy nie płacą należności, nie chcą opuścić Państwa nieruchomości, narażają na dodatkowe koszty i sprawiają problemy, prosimy o niezwłoczny kontakt. Agencja Detektywistyczna Temida pomaga w takich sytuacjach przeprowadzając skuteczne negocjacje lokatorskie. 

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się

Detektywi, konsultanci, mediatorzy z Agencji Detektywistycznej Temida doskonale znają obecne prawo i działają zgodnie z nim. Mają doświadczenie w przeprowadzaniu negocjacji lokatorskich, odzyskiwaniu zajętych nieruchomości. Skuteczność naszych działań jest bardzo wysoka.  Negocjacje mają na celu nakłonienie nieuczciwego najemcy do dobrowolnego opuszczenia nieruchomości. Wszystko odbywa się polubownie, a właściciel ponownie otrzymuje dostęp do swojej własności. Agencja współpracuje z prawnikami, konsultantami, mediatorami, którzy pomogą Państwu również od strony prawnej. 

W niektórych sytuacjach państwa obecność nie jest konieczna podczas negocjacji i eksmisji lokatorskich – wszystkim zajmie się w Państwa imieniu prywatny detektyw. W niektórych przypadkach Państwa obecność jest wymagana, wszystko zależy od stanu prawnego. Zachęcamy do kontaktu i bezzwłocznego odzyskania swojej nieruchomości.

Agencja detektywistyczna

Temida Skontaktuj się z nami