Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Negocjacje lokatorskie

Skontaktuj się w tej sprawie

Wynajem mieszkań to bardzo dobry sposób na dodatkowy zarobek, inwestycję lub spłatę zaciągniętej hipoteki. Czasami jednak lokatorzy nie wywiązują się z umowy oraz nie chcą opuścić bezprawnie zajmowanego mieszkania. Bardzo często wykorzystywano tzw. „ustawę antycovidową”, która całkowicie zakazywała eksmisji lokatorów, nawet zasądzonej prawomocnym wyrokiem sądu. Negocjacje lokatorskie to obecnie najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy Państwu na szybkim i legalnym wyproszeniu lokatorów.

  1. Spotkanie z klientem oraz analiza dokumentacji  (Analiza sytuacji prawnej oraz faktycznej sytuacji na miejscu jest niezbędna do podjęcia decyzji czy Agencja Temida podejmie się negocjacji lokatorami. Zdarzają się sytuacje że Agencja odmówi podjęcia się działań.)
  2. Podpisanie umowy rozpoczęcie działań. (Podpisanie umowy jest niezbędne do rozpoczęcia działań, Agencja Temida podejmuje się działań tylko i wyłącznie po podpisaniu umowy. Wszelkie działania są wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa)
  3. Działania terenowe, negocjacje lokatorskie (Agencja Temida rozpoczyna czynności, detektywistyczne aby ustalić stan faktyczny oraz podejmuje się działań terenowych nastawionych na polubowne opuszczenie lokalu przez osoby, które nielegalnie zajmują lokal)

Jeżeli borykają się Państwo z nieuczciwymi najemcami, którzy nie płacą należności, nie chcą opuścić Państwa nieruchomości, narażają na dodatkowe koszty i sprawiają problemy, prosimy o niezwłoczny kontakt. Agencja Detektywistyczna Temida pomaga w takich sytuacjach przeprowadzając skuteczne negocjacje lokatorskie. 

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się

Detektywi, konsultanci, mediatorzy z Agencji Detektywistycznej Temida doskonale znają obecne prawo i działają zgodnie z nim. Mają doświadczenie w przeprowadzaniu negocjacji lokatorskich, odzyskiwaniu zajętych nieruchomości. Skuteczność naszych działań jest bardzo wysoka.  Negocjacje mają na celu nakłonienie nieuczciwego najemcy do dobrowolnego opuszczenia nieruchomości. Wszystko odbywa się polubownie, a właściciel ponownie otrzymuje dostęp do swojej własności. Agencja współpracuje z prawnikami, konsultantami, mediatorami, którzy pomogą Państwu również od strony prawnej. 

W niektórych sytuacjach państwa obecność nie jest konieczna podczas negocjacji i eksmisji lokatorskich – wszystkim zajmie się w Państwa imieniu prywatny detektyw. W niektórych przypadkach Państwa obecność jest wymagana, wszystko zależy od stanu prawnego. Zachęcamy do kontaktu i bezzwłocznego odzyskania swojej nieruchomości.

Negocjacje lokatorskie – przypadki

Jakiego typu przypadki zdarzają się najczęściej. W Jakich przypadkach pomagamy. Poniżej znajduje się lista przypadków z jakimi mieliśmy okazję się spotkać w naszej karierze. Wszystkie poniższe przypadki zostały przez nas zakończone sukcesem.

  1. Najemca przestał płacić już po 1 opłaconej racie. tzw „oszuści mieszkaniowi” W takim przypadku działamy zdecydowanie z dużą pewnością. Częsty przypadek.
  2. Najemca przestał płacić po kilku latach wynajmu. – Najemca ma problemy z płynnością finansową w takiej sytuacji pomagamy rozwiązać problem obu stron.
  3. Najemca podnajął mieszkanie innym osobom bez zgody właściciela. W takim przypadku negocjujemy z niewinnym najemcą ale i często z pośrednikiem na którego jest umowa.

Negocjacje w jakim przypadku odmawiamy przyjęcia zlecenia?

Zdarza się że odmówimy przyjęcia zlecenia, każdy przypadek jest analizowany przez nas pod kątem etycznym jest to bardzo istotne dla naszego bezpieczeństwa ale i też ze względu na zasady jakimi się kierujemy.

Przypadki w których się nie podejmiemy.

  1. Najemca nie płaci lecz jest osobą uczciwą i w toku działań detektywistycznych okazuje się że nie miałby gdzie lub za co zamieszkać, nie posiada bliskich, rodziny, przyjaciół. w takich przypadkach możemy próbować doprowadzić do relokacji osoby na koszt zlecającego.
  2. Najemca jest osobą chorą lub niepełnosprawną ale również jest osobą uczciwą i nie ma gdzie zamieszkać po wyprowadzeniu się z mieszkania czy innej okupowanej nieruchomości.
  3. Sytuacje w których okazuje że to osoba zlecają jest nieuczciwa i próbuje oszukać najemcę na przykład w sytuacji gdy podpisana została umowa najmu. Najemca dokonał nakładów finansowych przeprowadził remont a wynajmujący chciałby go wyrzucić aby tym sposobem się wzbogacić.
  4. Inne nie opisane wyżej sytuacje niezgodne z naszą etyką.

Przejdź do zakładki kontakt lub na nasze social media na których znajdziesz więcej relacji, zdjęć i filmów z realizacji.

Agencja detektywistyczna

Temida Skontaktuj się z nami