Nieuczciwa konkurencja

Nieuczciwa konkurencja

Stały rozwój przedsiębiorstw powoduje nieunikniony wzrost konkurencji na rynku pracy. Każdy stara się zdobyć klienta, stosując przy tym różnego rodzaju metody. Niestety, wielu właścicieli firm sięga po nieuczciwe środki w celu zdobycia najlepszej pozycji na rynku. Jeśli nie chcesz paść ofiarą nieuczciwej konkurencji, skorzystaj z usług Agencji detektywistycznej Temida.

Jak rozpoznać nieuczciwą konkurencję?

Czy zauważyłeś w ostatnim czasie nagły spadek zysków w firmie i brak zainteresowania ze strony swoich klientów? Możliwe, że masz do czynienia z nieuczciwymi rywalami. Jakie metody najczęściej stosują takie osoby?

 •  Kradzież oznaczeń przedsiębiorstwa na przykład loga, kolorystyki i nazwy strony internetowej,
 • naruszanie tajemnicy przedsiębiorstwa,
 • kopiowanie gotowego produktu, naśladownictwo produktów,
 • rozpowszechnianie niezgodnych z prawdą informacji o firmie,
 • nieuczciwe wpływanie na kontrahentów lub klientów firmy,
 • stalking, nieuczciwe działania w stosunku do firmy konkurencyjnej,
 • wprowadzające w błąd oznaczenia geograficzne towarów i usług,
 • nakłanianie do rozwiązania lub niewykonania umowy,
 • utrudnianie dostępu do rynku,
 • stosowanie zakazanej reklamy,
 • prowadzenie sprzedaży premiowej.

Takie nieczyste zagrania mogą spowodować duże straty finansowe, utratę zaufania klientów, na które pracowaliśmy przez wiele lat. Trzeba działać szybko, ponieważ z czasem ratowanie i odzyskiwanie utraconej pozycji rynkowej może stać się niemożliwe.

Nieuczciwa konkurencja - pomoc detektywa

Zdarza się, że takie czyny bywają trudne do udokumentowania, dlatego działanie na własną rękę jest najczęściej nieskuteczne. Agencja detektywistyczna Temida oferuje pomoc w walce z nieuczciwą konkurencją. Specjaliści mają bogate doświadczenie w tym zakresie i stosują zaawansowane metody operacyjne. Ustalą dane konkurencyjnej firmy, która próbuje ci zaszkodzić. Zlokalizują, skąd wychodzi kopiowany produkt. Detektywi zbiorą obszerną dokumentację fotograficzną i ustalą pracowników bądź osoby odpowiedzialne za naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa. Na koniec możesz spodziewać się dokładnego raportu, czyli sprawozdania z przeprowadzonej sprawy. Udokumentowane informacje będziesz mógł przedstawić w sądzie jako silny argument dowodowy w postępowaniu. W razie potrzeby detektyw może wystąpić jako świadek.
Nie zwlekaj, jeśli masz do czynienia z nieuczciwą konkurencją. Sprawa nie rozwiąże się sama. Zaufaj detektywom z Agencji Temida, którzy ustalą dane osób i firm odpowiedzialnych za niezgodne z prawem działania.

Kontakt z nami

E-mail

biuro@agencjatemida.pl

Telefon 24h

+48 884 884 997

Biuro Detektywistyczne

ul. Złota 7,00-019 Warszawa

Formularz kontaktowy

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com