Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Obserwacja osób

Co daje nam obserwacja osób? Życie często stawia nas w sytuacji, kiedy w naszych głowach rodzą się pytania, o to co druga osoba robi kiedy nas nie ma. Pytania te mogą dotyczyć współmałżonka, partnera biznesowego, pracowników czy też własnych dzieci. Obserwacja osób to doskonały sposób, aby zebrać niezbędne informacje odpowiadające na wiele naszych pytań, oraz pozwala nam ustalić zachowania danej osoby, jej harmonogram dnia, miejsca w których przebywa oraz to z kim się spotyka. Taka metoda zbierania danych daje nam możliwość potwierdzenia lub obalenia naszych podejrzeń, najczęściej dotyczy to spraw takich jak: zdrady, ukrywanie adresu zamieszkania, potajemne spotkania czy niepożądane zachowania naszych dzieci.

Dla czego warto skorzystać z obserwacji specjalisty.

Wiele osób próbuje prowadzić obserwacje na własną rękę, niestety zadanie to nie jest takie proste, gdyż ludzie często wyczuwają obecność bliskiej im osoby, osoby z zewnątrz nie wzbudzają podejrzeń. Nasi prywatni detektywi posiadają wieloletnie doświadczenie, dla tego wykazują się niezbędną wiedzę na temat technik operacyjnych, technik obserwacji i obsługi zaawansowanego sprzętu. Obserwacja wykonywana jest w sposób dyskretny, tak aby zebrać jak najwięcej informacji zarazem nie dając się zdekonspirować. Detektywi są na bieżąco z tajnikami obserwacji oraz nowościami technologicznymi dzięki czemu jesteśmy w stanie w skuteczny sposób przeprowadzić działania operacyjne. Co ważne działamy według prawa, ludzie działając na własną rękę często nie mają odpowiedniej wiedzy, łamią prawo przez co zamiast rozwiącać problem tworzą nowy. Każda wykonana przez nas obserwacja zakończona zostaje złożeniem raportu, który może zostać wykorzystany podczas mediacji lub w sądzie. Przekazujemy również wszystkie zebrane materiały, które mogą ułatwić rozwiązanie Państwa problemu. Należy jednak pamiętać, że wykonana przez nas obserwacja osób przedstawi fakty jednak ocena sytuacji pozostaje w rękach klienta.

Jak to wygląda w praktyce?

Obserwacja przeprowadzona przez naszą agencję prowadzona jest minimalnie przez jednego doświadczonego detektywa lub zespół dwu osobowy. W przypadku kiedy wymaga tego sytuacja jesteśmy w stanie przeprowadzić obserwację przez doświadczony zespół nawet 8 osobowy poruszający się kilkoma samochodami oraz motocyklem / skuterem. Dlatego też zanim podejmiemy się obserwacji musi zostać przeprowadzona ocena sytuacji tak aby dostosować odpowiednie zasoby techniczno–osobowe.

W skład oferty wchodzą:

  • Analiza sytuacji.
  • Przeprowadzenie obserwacji.
  • Pomoc w przypadku kiedy wymagane jest zaangażowanie policji lub innych organów.
  • Pomoc w kontakcie z prawnikiem lub psychologiem.
  • Szczegółowy raport z działań w terenie.
  • Przekazanie zebranych materiałów: zdjęcia, video, pliki audio

Agencja detektywistyczna

Temida Skontaktuj się z nami