Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Odzyskiwanie przywłaszczonych aut z Francji i innych państw Europy

Skontaktuj się w tej sprawie

Czy mamy szanse odzyskać przywłaszczony samochód z Francji? W ostatnim czasie wynajmowanie aut to bardzo popularna metoda wśród ludzi, którzy nie potrzebują mieć auta na własność co wiąże się z różnymi dodatkowymi problemami. Jest to wygodny sposób wykorzystywany przez osoby prywatne oraz właścicieli dużych firm, a także tych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Prowadzenie wypożyczalni samochodów to zajęcie wymagające, a właściciele często narażeni są na straty. Dlaczego tak się dzieje? Szybki i łatwy sposób, w jaki można wypożyczyć auto, zachęca złodziei do wykorzystania sytuacji i wywiezienia auta na za granicę, a tam – nielegalnej sprzedaży lub rozłożenia go na części. To częsty proceder, który ma miejsce w Polsce, a auta wywożone są do Francji i innych krajów w Europie.

Przywłaszczanie aut z wypożyczalni

Złodzieje są dobrze przygotowani do procederu kradzieży, oszustwa czy przywłaszczenia – wyposażeni w fałszywe dokumenty, sprawiają wrażenie osób wysoko postawionych i wybierają auta luksusowe. Często napomykają o prowadzeniu swoich firm lub długich delegacjach, chcąc tym samym wzbudzić zaufanie i odsunąć od siebie wszelkie podejrzenia. Są też tacy, którzy umówiony termin zwrotu auta nie traktują poważnie. Problem zaczyna się w momencie, gdy auto powinno wrócić do parku aut, a kontakt z wynajmującym się urwał.

Odebranie skradzionych aut z państw Europy, Z Francji

Co robić w sytuacji, gdy osoba wynajmująca samochód zapadła się pod ziemię? Wypożyczalnia w takim momencie traci pieniądze, ponieważ nieobecne auto nie zarabia na siebie. Jeszcze gorzej, gdy w grę wchodzi całkowita kradzież auta. Niestety dla właścicieli wypożyczalni, wyżej opisana sytuacja prawnie kwalifikowana jest jako przywłaszczenie, a nie kradzież. Często problemem jest dla niej ustalenie miejsca, gdzie znajduje się auto czy wynajmujący. Działania międzynarodowe i biurokracja systemu zajmują ogrom czasu, a to bardzo działa na niekorzyść wypożyczalni. Odzyskanie auta może zająć kilka tygodni, miesięcy, a może w ogóle nie dojść do skutku. Złodzieje są bardzo przebiegli, stosują coraz to nowe metody – dobrym przykładem może być używanie przez nich zagłuszaczy sygnału GPS. Taki sprzęt uniemożliwia poprawne działanie nadajnika GPS zamontowanego w aucie i zlokalizowanie samochodu przez policję. 

Jeżeli chodzi o ubezpieczalnie, również tam status auta „przywłaszczonego” jest problemem, a odszkodowanie może nie być możliwe do uzyskania.

Odebranie aut z Francji przez detektywa

  1. Spotkanie z klientem, zebranie informacji oraz analiza sytuacji,  
  2. Podpisanie umowy z klientem, rozpoczęcie działań hybrydowych
  3. Przeprowadzenie dochodzenia, odszukanie samochodu
  4. Odebranie samochodu w asyście Policji lub bez w zależności od sytuacji.

Podsumowując całą sytuację, w której znajdują się właściciele wypożyczalni aut, najlepszym z niej wyjściem będzie wynajęcie prywatnego detektywa z Agencji Temida. Agencja od lat zajmuje się odbieraniem aut również tych z Francji i innych państw europejskich. Działania detektywa są kompleksowe – po zleceniu detektywowi odebrania auta, wypożyczalnia dostaje skradzione lub przywłaszczone auto prosto „pod drzwi”. Detektyw bowiem zajmie się wszystkim – wyśledzeniem, odebraniem i sprowadzeniem auta z powrotem prosto do wypożyczalni. Jednym w wielu sukcesów agencji Temida jest głośne odzyskanie aut

Nie trać czasu na prawdopodobnie bezowocne poszukiwania auta – tutaj czas działa na Twoją niekorzyść. Skontaktuj się z nami. Telefon Alarmowy 884 884 997

Agencja detektywistyczna

Temida Skontaktuj się z nami