Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Odzyskiwanie przywłaszczonych samochodów

Skontaktuj się w tej sprawie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Agencja Detektywistyczna Temida w wachlarzu swoich usług oferuje także odzyskiwanie przywłaszczonych samochodów. Przywłaszczanie samochodów to coraz częstszy proceder, którego ofiarami zwykle padają uczciwie pracujący właściciele wypożyczalni aut. Aby z powodzeniem prowadzić wypożyczalnię, trzeba mieć nerwy ze stali, smykałkę do radzenia sobie w każdej sytuacji oraz, co często spotykane, zaprzyjaźnioną agencję detektywistyczną, która zna firmę i błyskawicznie odnajduje przywłaszczone samochody. 

Z odzyskiwaniem przywłaszczonych samochodów jest o tyle problem, że według przepisów prawa, na policji takie zgłoszenie nie jest traktowane jako kradzież. W takiej sytuacji prawnej policjanci mają ograniczone możliwości, z których mogą skorzystać, aby odnaleźć auto. Dodatkowo podobnych spraw na komendzie jest więcej, dlatego czas rozpoczęcia akcji wydłuża się. Prywatny detektyw nie ma żadnych ograniczeń, wręcz przeciwnie – dużo więcej możliwości, środków, czasu i sprzętu. Agencja Detektywistyczna Temida każdej zgłoszonej sprawie odzyskiwania przywłaszczonego samochodu nadaje najwyższy priorytet. Oczywiście przywłaszczenie samochodu trzeba zgłosić na policję, a jeżeli zdecydują się Państwo również na szybkie zaangażowanie w sprawę prywatnego detektywa, należy o tym poinformować obie strony – to w celu ewentualnej współpracy. Proces odzyskiwania przywłaszczonych samochodów nasza Agencja prowadzi kompleksowo – od momentu zgłoszenia zniknięcia auta zajmuje się jego wyśledzeniem, dojazdem na miejsce, powiadomieniem policji, odebraniem i zwróceniem właścicielowi. 

  1. Spotkanie z klientem, zebranie informacji oraz analiza sytuacji,  
  2. Podpisanie umowy z klientem, rozpoczęcie działań hybrydowych
  3. Przeprowadzenie dochodzenia, odszukanie samochodu
  4. Odebranie samochodu w asyście Policji lub bez w zależności od sytuacji.

Odzyskiwanie przywłaszczonych samochodów musi być procesem dynamicznym, ponieważ ogromną rolę odgrywa wtedy upływający czas. Jeżeli zauważyli Państwo przywłaszczenie samochodu, prosimy o niezwłoczny kontakt z Agencją – po zebraniu potrzebnych informacji jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Agencja detektywistyczna

Temida Skontaktuj się z nami