Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Odzyskiwanie skradzionych aut

Skontaktuj się w tej sprawie

Czy da się odzyskać skradziony samochód? Jak może pomóc detektyw? Kradzieże aut to prawdziwa plaga współczesnych czasów. Niestety, złodzieje są coraz bardziej przebiegli i potrafią ukraść auto nawet ze strzeżonych i monitorowanych parkingów czy garaży. Agencja Detektywistyczna Temida zajmuje się odzyskiwaniem skradzionych aut już od wielu lat, ze świetnym skutkiem. Jeżeli padli Państwo ofiarami kradzieży auta, prosimy o niezwłoczny kontakt z Agencją – w takich sytuacjach bardzo liczy się czas. Im szybciej kradzież zostanie do nas zgłoszona, tym bardziej wzrastają szanse na odnalezienie auta w całości i nienaruszonym stanie.

Łupem złodziei często padają właśnie samochody, ponieważ prezentują one wymierną wartość. Szczególnie dotyczy to aut tzw. luksusowych, które złodzieje szczególnie mają na celowniku. Każdą kradzież dobrze jest niezwłocznie zgłosić na policję – zdarza się, że stróże prawa sprawnie odnajdują odzyskują skradzione samochody. Częściej jednak policja ma problem ze zlokalizowaniem skradzionego samochodu i zwróceniem go właścicielowi – jeżeli zależy Państwu na czasie i skuteczności, lepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie prywatnego detektywa do odnalezienia kradzionego samochodu. 

  1. Spotkanie z klientem, zebranie informacji oraz analiza sytuacji,  
  2. Podpisanie umowy z klientem, rozpoczęcie działań hybrydowych
  3. Przeprowadzenie dochodzenia, odszukanie, odzyskanie samochodu
  4. Odzyskanie kradzionego samochodu w asyście Policji lub wskazanie miejsca postoju auta Policji.

Prywatny detektyw odzyskiwanie kradzionych samochodów 

Prywatny detektyw każdą sprawę kradzieży auta traktuje priorytetowo i szybko przystępuje do akcji. Policja takich zgłoszeń ma na co dzień bardzo dużo, dlatego też nie jest w stanie działać tak szybko i skutecznie jak detektyw. Jeżeli kradzież jest już zgłoszona na policję, a później zdecydują się Państwo na wynajęcie detektywa, należy poinformować o tym Agencję. W takiej sytuacji policja oraz detektyw muszą wiedzieć o sobie nawzajem oraz współpracować. Detektywi z Agencji Detektywistycznej Temida mają wieloletnie doświadczenie i zawodową intuicję, która bardzo ułatwia poszukiwanie skradzionych pojazdów. Jeżeli skradziony samochód posiadał nadajnik GPS, detektyw posiada odpowiedni sprzęt, aby w ten sposób go odnaleźć. Odzyskiwanie skradzionych aut to niełatwa sprawa, jednak warto nie tracić nadziei i oddać los auta w ręce profesjonalistów.

Nie trać czasu na prawdopodobnie bezowocne poszukiwania auta – tutaj czas działa na Twoją niekorzyść. Skontaktuj się z nami. Telefon Alarmowy 884 884 997

Agencja detektywistyczna

Temida Skontaktuj się z nami