Oszustwa i wyłudzenia

Oszustwa i wyłudzenia jak Prywatny Detektyw może pomóc?

Oszustwa i wyłudzenia – prywatny detektyw z Agencji Temida służy pomocą.

W dzisiejszych czasach coraz łatwiej paść ofiarą oszustwa czy wyłudzenia. Nieważne czy jesteś osobą fizyczną czy też przedsiębiorcą, nieuczciwi ludzie tylko czyhają na okazję, aby zdobyć łatwe pieniądze. Za oszustwo według polskiego prawa grozi do 8lat więzienia, zaś jeśli dodatkowo dochodzi kradzież, która podlega każde do 5 lat więzienia mamy już solidną podstawę, aby sprawy nie odpuszczać tylko zgłosić do odpowiednich organów.

Z roku na rok osoby podejmujące się działań przestępczych związanych z oszukiwaniem ludzi mają coraz bardziej wyszukane metody. Niejednokrotnie posługują się fałszywymi danymi co dodatkowo utrudnia ustalenie ich prawdziwej tożsamości i doprowadzenie przed sąd.

Jako detektywi codziennie stykamy się z oszustwami dla tego znamy wiele metod jakimi posługują się przestępcy dzięki temu łatwiej jest nam ustalić prawdziwe motywy ich działania, ich tożsamość oraz przerwać ich proceder. Ważną rzeczą jest również fakt, iż w wielu przypadkach ludzie zostają oszukani przez ludzi, którzy z początku wtapiają się w ich świat, próbują zaprzyjaźnić lub zrobić „interes” przez to na etapie rozwiązywania problemu kierujemy się emocjami co nie pomaga nam w podejmowaniu świadomych i celnych decyzji.

Spawy oszustw i wyłudzeń prowadzone przez naszych prywatnych detektywów

Sprawy oszustwa bywają bardzo skomplikowane dla tego policja ze względu na brak czasu umarza śledztwo lub prowadzi je ogólnikowo nie zagłębiając się w wiele ważnych faktów. Jako prywatni detektywi do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, przeprowadzamy analizę dokumentów oraz dokonujemy szerokiego wywiadu z klientem dopiero na tej podstawie opracowujemy plan naszych działań operacyjnych.

Jeśli padłeś ofiarą oszusta , wyłudzenia lub czujesz, że ktoś z Twojego otoczenia jest podejrzany nie wahaj się sprawdź to. Z naszą pomocą odzyskasz swoją stratę, zabezpieczymy Cię i przeszkolimy na przyszłość. Pomożemy Ci wyeliminować ryzyko oszustwa przez podejrzaną osobę poprzez zweryfikowanie jej wcześniejszych działań. Mamy dostęp do wielu badań np. grafologicznych, sprawdzimy czy nie jesteś podsłuchiwany lub śledzony czy też zweryfikujemy wiarygodność potencjalnego kontrahenta – wywiad gospodarczy. W czasach kiedy na każdym kroku powstaje ryzyko, prowadzenie własnej działalności nie należy do najprostszych spraw jednak we współpracy z agencją Temida będziesz mógł czuć się bezpiecznie i bez przeszkód rozwijać swoją firmę.

Kontakt z nami

E-mail

biuro@agencjatemida.pl

Telefon 24h

+48 884 884 997

Biuro Detektywistyczne

ul. Złota 7,00-019 Warszawa

Formularz kontaktowy

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com