Sprawdzanie wiarygodności partnera

SPRAWDZENIE WIARYGODNOŚCI PARTNERA

Twój partner coś ukrywa? Czujesz, że coś jest nie tak jak należy. Pierwsza myśl jaka się nasuwa to zdrada. Często jednak jest drugie dno, tajemnice jakie miewają przed sobą ludzie lubią być mroczne jednocześnie całkowicie zmieniają nasze patrzenie na drugą osobę. Jako detektywi na co dzień stykamy się z historiami, które normalnemu człowiekowi wydają się nie realne. Życie pisze sceneruje tjakich nawet człowiek z największą wyobraźnią nie jest z stanie wymyślić.

Kiedy Partner staje się nie wiarygodny

Kiedy druga osoba zaczyna zachowywać się dziwnie, cichnie kiedy pytamy o powód takiego stanu, zastanawiamy się czy aby na pewno czegoś przed nami nie ukrywa. Najcześciej tak właśnie jest. W tej sytuacji warto wziąć detektywa zamiast samemu na siłe wyciągać wnioski. Zdarza się, że tajemnice są nieznaczące a powód ich ukrywania to po prostu nieśmiałość lub nieumiejętność komunikacji, jednak są sytuacje kiedy ukrywane sekrety mogą mieć wpływ na całe nasze przyszłe życie.

Zachowania, które powinny niepokoić:

 • ciągłe delegacje,
 • nagłe wyjścia z domu,
 • nadgodziny w pracy,
 • szybki kasowanie wiadomości,
 • czerwony oczy i dziwne zachowanie,
 • zamknięcie się w sobie,
 • agresja, nerwowość,
 • unikanie rozmów o przeszłości

Jak dokonamy sprawdzenia wiarygodności?

Zgłoś się do nas! Agencja Temida, przeprowadzi analizę przekazanych informacji. W razie potrzeby przeprowadzimy wywiad środowiskowy, sprawdzimy przeszłość Waszego partnera lub przeprowadzimy obserwację. Ludzie ukrywają różne rzeczy: posiadanie kochanka, dawne wyroki, problemy psychiczne, nałogi często również dzieci z poprzednich związków. Warto sprawdzić wiarygodność partnera zanim nasze życie zamieni się w piekło. Spotykaliśmy sytuacje, w których przyszła panna młoda zgłaszała się z prośbą o sprawdzenie swojego partnera, po sprawdzeniu okazywało się, iż jej przyszły mąż ma zakaz zbliżania się do jej poprzedniczek z powodów znęcania się nad nimi. Nie pozwól, aby taka czy inna sytuacja spotkała Ciebie. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, zadzwoń do nas, wysłuchamy Twojej historii i ustalimy plan działania.

Jesteśmy nie tylko dektywami, nasza agencja składa się z zespołu ludzi z branż pokrewnych. W sytuacji kiedy w wyniku naszych działań, Państwa życie będzie musiało ulec zmianie, pomożemy. Skontaktujemy Państwa z psychologiem i pomożemy podjąć kroki prawne, skierujemy sprawę do mediacji aby zaistniałą sytuację rozwiązać.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com