Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Sprawy alimentacyjne

Skontaktuj się w tej sprawie

Sprawy alimentacyjne

Sprawy Alimentacyjne, jak może pomóc nasz prywatny detektyw? Twój były współmałżonek nie chce płacić alimentów? Niestety, to bardzo powszechne zjawisko. Zdarza się, że osoba, z którą wcześniej dzieliliśmy życie, nie wywiązuje się z ustalonych obowiązków. Co możesz zrobić w takiej sytuacji? Skorzystaj z pomocy Agencji Detektywistycznej Temida.

Czym są i komu należą się alimenty?

Alimenty to regularne, obligatoryjne świadczenia najczęściej na rzecz członków rodziny. Taki obowiązek często przysługuje nie tylko dziecku, ale i byłemu partnerowi. Środki pieniężne należą się zazwyczaj krewnym w linii prostej – dzieciom (bez względu na to, czy znalazły się w niedostatku), rodzeństwu, wnukom, a także matce pozamałżeńskiego dziecka, rozwiedzionemu małżonkowi, o ile nie został on uznany za wyłącznie winnego rozwodu i innym. Alimentów może żądać ten, kto znalazł się w trudnej sytuacji finansowej i nie ma możliwości zapewnienia sobie środków utrzymania we własnym zakresie. O tym, kto musi płacić tego rodzaju świadczenia i w jakiej wysokości, decyduje sąd.

Unikanie płacenia alimentów – pomoc detektywa

Bardzo często dochodzi do sytuacji, gdy osoba zobowiązana do płacenia alimentów nie wywiązuje się z takiego obowiązku. Zdarzają się też problemy z ustaleniem powinności czy pozyskiwaniem informacji o dochodach dłużników alimentacyjnych. Doświadczony detektyw pomoże ci zdobyć wszystkie niezbędne dowody, które będą mogły zostać przedstawione w sądzie podczas rozprawy.

Niekiedy osoby zobowiązane do płacenia alimentów zaniżają swoje dochody, ukrywają prawdziwe zarobki oraz zatajają dodatkowe miejsca pracy, by uniknąć uiszczania ustalonych opłat. W takiej sytuacji, aby wygrać sprawę sądową, potrzebne są konkretne dowody. Detektywi z Agencji Temida mają duże doświadczenie w pozyskiwaniu tego rodzaju informacji. Działają sprawnie i profesjonalnie. Zdobyte dowody będą mieć kluczowe znaczenie w sprawie postępowania alimentacyjnego, a detektyw może być świadkiem w sądzie.

Wyłudzanie alimentów – pomoc detektywa

Czy ktoś od ciebie ktoś oczekuje alimentów, ale masz wątpliwości co do ich zasadności? Niektórzy próbują w taki sposób podstępnie wyłudzić pieniądze. Zdarza się, że ukrywają swoje prawdziwe dochody. W takiej sytuacji również możesz skorzystać z pomocy detektywa. Specjalista przeprowadzi obserwację, dokładny wywiad i przeanalizuje wszystkie fakty. Dzięki zebranym danym sąd może obniżyć wysokość alimentów lub całkowicie je odwołać.

Powierz sprawy specjaliście!


Nasi licencjonowani detektywi mają za sobą wiele spraw alimentacyjnych zakończonych sukcesem. Działają na terenie Polski i za granicą. Wyróżnia ich szybkość działania, pełen profesjonalizm i dyskrecja. Problemy związane ze spłatą alimentów bywają trudne i skomplikowane, a żadna ze stron nie chce ustąpić. Takie zagadnienia wymagają indywidualnego podejścia i fachowej wiedzy.

Skontaktuj się i umów na konsultacje.

Agencja detektywistyczna

Temida Skontaktuj się z nami