Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Sprawy rozwodowe – pomoc prywatnego detektywa

Masz podejrzenia co do wierności swojego partnera małżeńskiego? Chcesz przygotować się do sprawy rozwodowej, ale nie wiesz, jak to zrobić? Potrzebujesz konkretnych dowodów potwierdzających zdradę. Będziesz mógł później je przedstawić w sądzie, by uzyskać orzeczenie o winie drugiej strony i prawo do uzyskania alimentów. Jak zdobyć takie dowody? Jak może ci pomóc prywatny detektyw?

Dlaczego warto skorzystać z pomocy detektywa przy rozwodach.

Podczas sprawy rozwodowej pomoc prywatnego detektywa obejmuje przygotowanie i zbieranie wszystkich dowodów, które można przedstawić w sądzie, aby potwierdzić zdradę współmałżonka. Takie dokumenty i sprawozdania stanowią solidne dowody prawne i są wykorzystywane w rozprawach sądowych. Detektyw przygotuje raport z wykonanych czynności, który będzie zawierał materiał zdjęciowy. W razie potrzeby możesz liczyć też na jego wsparcie podczas rozprawy – wystąpi w charakterze świadka.

Sprawy rozwodowe – zakres czynności detektywa

Sprawy rozwodowe – jak dokładnie możemy pomóc?

• Przygotowanie indywidualnego planu i strategii działania,
• przeprowadzenie dyskretnej obserwacji współmałżonka,
• zebranie wszystkich informacji o podejrzanym zachowaniu współmałżonka,
• ustalenie danych osobowych i adresów kochanków oraz świadków,
• przygotowanie pisemnego sprawozdania z przeprowadzonych czynności,
• przekazanie materiału dowodowego zawierającego nagrania wideo i zdjęcia,
• złożenie zeznań przed sądem,
• stały kontakt z klientem na każdym etapie współpracy.

Agencja detektywistyczna Temida – pomoc w sprawach rozwodowych

Prywatni Detektywi z Agencji Temida posiadają wszystkie niezbędne kwalifikacje potrzebne do prowadzenia tego typu spraw – w tym aktualną koncesję na wykonywanie czynności detektywistycznych. Wszystkie wykonywane przez nich czynności są zgodne z prawem i w pełni dyskretne. Podczas całego przebiegu sprawy możesz liczyć na wsparcie specjalisty. Będziesz na bieżąco informowany o postępach w przebiegu zlecenia.

Masz uzasadnione przypuszczenie, że mąż lub żona cię zdradza, lub ukrywa przed tobą coś ważnego? Skontaktuj się z nami i zyskaj nowe dowody w sądzie.

Agencja detektywistyczna

Temida Skontaktuj się z nami