Tajemniczy klient

Tajemniczy klient czy tzw „Mystery shopping”

Dlaczego Tajemniczy klient to usługa, która odgrywa istotną rolę w procesie podnoszenia jakości sprzedaży w firmie. Jednym z najważniejszych aspektów sprzedaży danego produktu czy usługi jest wpływ sprzedawcy na klienta. To od niego zależy czy zareklamuje produkt w taki sposób, aby klient był nim zachwycony i przekonany, że akurat ten produkt idealnie odpowiada jego potrzebom.
Sprzedawca powinien też przekazać w interesujący sposób informacje o aktualnych promocjach w punkcie sprzedaży. Jednym słowem dobrze wyszkolony sprzedawca to klucz do wzrostu sprzedaży produktów i usług.

Tajemniczy klient to detektyw, który podszywając się pod klienta sprawdzi jak radzi sobie pracownik firmy i czy we właściwy sposób prezentuje konkretne towary i usługi. Bo przecież jest on chodzącą wizytówką firmy. To do jego zadań należy zaprezentowanie danego produktu tak, aby klient zdecydował się na zakup oraz powrócił do punku w najbliższym czasie.

Przykładowe cele Tajemniczego klienta:

 • kontrola prawidłowości procesu sprzedaży
 • kontrola punktów sprzedaży
 • kontrola uczciwości i zaangażowania pracownika
 • sprawdzenie efektywności aktualnych promocji
 • analiza działań konkurencji

W ramach oferty Tajemniczy klient zapewniamy:

 • Obecność we wskazanym punkcie lub sieci punktów klienta
 • Przeprowadzenie wywiadu, rozmowa, prowokacja pracownika
 • Sporządzenie relacji foto lub video z kontroli
 • Sporządzenie końcowego raportu:

Nasi detektywi posiadają wieloletnie doświadczenie w zleceniach typu cichy, tajemniczy klient. Najważniejsza jest konsultacja z klientem i określenie celu, dzięki któremu będziemy mogli dowiedzieć się jakie informacje są najważniejsze w danym zleceniu

Kontakt z nami

E-mail

biuro@agencjatemida.pl

Telefon 24h

+48 884 884 997

Biuro Detektywistyczne

ul. Złota 7,00-019 Warszawa

Formularz kontaktowy

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com