Ustalenie majątku

Ustalenie majątku przez Detektywów Temida

Wiele sytuacji życiowych i zawodowych sprawia, że zmuszeni jesteśmy sprawdzić drugą osobę pod kątem majątkowym. Ludzie z wielu przyczyn ukrywają swój majątek, lub po prostu o nim nie mówią, jednak to co posiadają może mieć ogromne znaczenie w przypadku konfliktów, nawiązywania współpracy biznesowej lub w sprawach windykacyjnych. Próby zdobycia informacji na własną rękę bywają czasochłonne i nieskuteczne, a zebrane dane niewiarygodne. Agencja detektywistyczna Temida pomoże Państwu zweryfikować figuranta, ustalić jego majątek i faktyczną kondycję finansową, wszystkie dane będą wiarygodne i sprawdzone dwukrotnie przed wydaniem raportu. Przeprowadzimy wywiad gospodarczy, wywiad środowiskowy oraz zajrzymy we wszelkie dostępne nam źródła informacji. Tym samym stworzymy pełny i wiarygodny spis majątkowy.

Nieuczciwość a ukrywanie majątku

Przedsiębiorcy oraz osoby prywatne często ukrywają majątek, aby nie został on przejęty na poczet długów i zaciągniętych zobowiązań. W tej sytuacji uzyskanie informacji jest wówczas zebranie informacji na ich temat jest utrudnione. Detektywi z Agencji detektywistycznej Temida posiadają doświadczenie, wiedzę, techniki wywiadowcze oraz specjalistyczny sprzęt niezbędny do znalezienia majątku. Specjaliści skutecznie pomagają w efektywnym rozwiązywaniu spraw i dochodzeniu do prawdy. Niezwykle rzadko okazuje się, że figurant nie posiada zupełnie nic, najczęściej ukrywa majątek, aby uniknąć zapłaty.

Co oferujemy:

 • Wywiad gospodarczy, środowiskowy lub windykacyjny w zależności od sytuacji
 • Sprawdzenie baz danych
 • Sprawdzenie powiązań z innymi podmiotami w przypadku przepisywania majątku na osoby trzecie
 • Sprawdzenie jakie udziały posiada w innych podmiotach (udziały w spółkach, akcje),
 • Weryfikacja Numerów ksiąg wieczystych posiadanych nieruchomości,
 • Satelitarne obrazy nieruchomości,
 • Weryfikacja numerów ksiąg wieczystych zbytych nieruchomości, wraz z datami zbycia,
 • Fakt istnienia wierzytelności hipotecznych lub dochodzonych w trybie egzekucji komorniczej przysługujących dłużnikowi,
 • Ustalenie stanu majątkowego ruchomości i nieruchomości
 • Weryfikacja nieudokumentowanych źródeł dochodu

Pomoc detektywa w ustaleniu majątku ruchomego, nieruchomego i praw majątkowych

Wiele informacji dotyczących stanu majątkowego, które może uzyskać detektyw jest nie osiągalnych dla osób nie posiadających uprawnień, wiedzy i doświadczenia. Detektyw dotrze do faktów, które często są skrupulatnie ukrywane przez figurantów. Jeśli potrzebujesz uzyskać informacji o swoim partnerze biznesowym, o byłym współmałżonku, o kimś z rodziny bądź o obcej osobie zgłoś się do nas. Nie zależnie kim jest Twój dłużnik pomożemy zdobyć niezbędne informacje, które przedstawimy w raporcie, taki raport może być wykorzystywany w sądzie jako dowód.

Skorzystaj z usług Agencji detektywistycznej Temida, która pomoże ci zdobyć informacje szybko i skutecznie.

Kontakt z nami

E-mail

biuro@agencjatemida.pl

Telefon 24h

+48 884 884 997

Biuro Detektywistyczne

ul. Złota 7,00-019 Warszawa

Formularz kontaktowy

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com