Windykacja twarda

Windykacja twarda

Z każdym rokiem problem długów wobec firm i osób fizycznych dotyka coraz większej liczby ludzi. Dłużnicy migają się od zapłaty za wykonane usługi, pożyczki czy też inne zobowiązania wobec drugiej osoby. Internet i technologia niestety sprzyjają takim procederą, gdyż coraz łatwiej poprzez świat wirtualny oszukać człowieka czy też znaleźć sposób na ukrycie majątku.

Skorzystałeś już ze wszystkich legalnych, znanych Ci metod windykacji, dłużnik nie odbiera wezwań do zapłaty, majątek skrupulatnie ukrył na zagranicznych kontach oraz w ruchomościach przepisanych na osoby mu bliskie, lub po prostu ukrywa swój adres zamieszkania? Masz dość ciągłego dzwonienia i upominania się o swoje pieniądze? Skorzystaj z usług windykacyjnych agencji temida.

Dlaczego windykacja Temida

Wśród wielu firma dostępnych na rynku wyróżnia nas przede wszystkim:

 • Doświadczenie – przechodząc przez setki spraw windykacyjnych zyskaliśmy ogromne doświadczenie w swoich działaniach. Wiemy jak szybko i skutecznie odzyskać pieniądze.
 • Wiedza- przez wiele lat działań udało nam się zdobyć wiedzę jak skutecznie przeprowadzić działania windykacyjne, jednocześnie nie łamiąc prawa. Wiedza i narzędzia z jakich korzystamy to klucz do sukcesu.
 • Zespół wykfalifikowanych ludzi. Nasza windykacja to szerokie działania prawno – detektywistyczne. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, wraz z prawnikiem nakreślamy plan działania. Nasi detektywi gromadzą dane, odnajdują majątki, mienie i ludzi co sprawia, iż wiemy czy dług jest do ściągniecia tym samym nie naciągamy klientów na bezskuteczne działania windykacyjne. Korzystamy również z mediacji
 • Jasność sytuacji i kosztów od samego początku. Zamin przystępujemy do windykacji dokonujemy należytego sprawdzenia pełnej dokumentacji sprawy, dokonujemy wyceny, następnie podpisujemy umowę.

Nasze możliwości podczas windykacji

Detektywi posiadają wiele uprawnień, których zgodnie z prawem nie posiada żaden inny podmiot, nawet firma windykacyjna , tym samym nasze działania mają szerszy zakres. Sporządzimy wywiad środowiskowy i gospodarczy, przeprowadzimy profesjonalną obserwację; pozwoli to na określenie faktycznego stanu majątkowego dłużnika. Ponadto w skrajnych przypadkach możemy dokonać legalnej prowokacji, która wykarze numery kont lub ruchomości, które dana osoba usilnie ukrywa. Nasze dzałania detektywistyczne obejmują całą Polskę. Pomożemy Ci doprowadzić sprawę na drogę sądową, odzyskać utracone pieniądze lub zweryfikujemy prawdomówność dłużnika. Nie czekaj, pozdwól nam odzyskać Twoją należność.

Kontakt z nami

E-mail

biuro@agencjatemida.pl

Telefon 24h

+48 884 884 997

Biuro Detektywistyczne

ul. Złota 7,00-019 Warszawa

Formularz kontaktowy

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com