Wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie urządzeń podsłuchowych

Wykrywanie podsłuchów to bardzo pożądana usługa w dzisiejszych czasach gdy  Podsłuchy to popularna, ale niezgodna z prawem metoda pozyskiwania poufnych informacji. Najprostsze urządzenie szpiegujące przeznaczone do tego celu można kupić już za kilkanaście złotych Natomiast bardziej zaawansowane nawet za kilka tysięcy euro. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i masz dostęp do ważnych danych, istnieje duże prawdopodobieństwo, że osoby nieuprawnione próbują w ten sposób zdobyć tajne informacje na temat twojej firmy.

Gdzie mogą znajdować się podsłuchy?

Urządzenia podsłuchowe można ukryć dosłownie wszędzie. Najczęściej znajdują się w przedmiotach codziennego użytku takich jak zegarek, donica, krzesło czy lampa, noga od krzesła czy stołu, parapet czy gniazdko elektryczne. Podczas wykonywania codziennych zajęć są niezauważalne. Bardziej zaawansowani szpiedzy potrafią ukryć pluskwę w linii telefonicznej, elektrycznej czy dosłownie wwiercają ją w ścianę.

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów gps, dlaczego to jest trudne?

Wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów gps nie jest prostą czynnością wymaga zaawansowanej wiedzy z zakresu fizyki. Dobry technik ma duże doświadczenie. Potrafi sprawnie korzystać z zaawansowanego sprzętu służącego do wykrywania. 

Wykrywanie podsłuchu - pomoc detektywa

Czy zauważyłeś, że w ostatnim czasie konkurencja podejmuje działania, które mogą świadczyć o posiadaniu twoich poufnych informacji? Czy w biurze zostały naruszone meble lub inne przedmioty? A może bez twojej zgody pojawiły się nowe sprzęty lub zauważyłeś inne niepokojące sygnały?

Agencja Detektywistyczna Temida oferuje wykrywanie urządzeń podsłuchowych wykorzystując specjalistyczny sprzęt taki jak:

 • nowoczesne analizatory widma,
 • wykrywacze złącz nieliniowych,
 • urządzania optyczne i optoelektroniczne.
 • Testery przewodów elektrycznych i komunikacyjnych

Detektywi potrafią namierzyć podsłuch za pomocą specjalnej aparatury elektronicznej, co prowadzi do lokalizacji pluskwy i innych zdalnych urządzeń cyfrowych. 
Według polskiego prawa z podsłuchów mogą korzystać tylko służby specjalne, po uprzednim uzyskaniu zgody sądu oraz prokuratora generalnego. W przypadku osób prywatnych jest to nielegalne i niedozwolone. Jeśli masz podejrzenia, że w twoim przedsiębiorstwie doszło do wycieku informacji, skorzystaj z pomocy detektywów.

 

Kontakt z nami

E-mail

biuro@agencjatemida.pl

Telefon 24h

+48 884 884 997

Biuro Detektywistyczne

ul. Złota 7,00-019 Warszawa

Formularz kontaktowy

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com