Detektyw 24/7

+48 884-884-997
test

Jak detektyw dokumentuje zdradę?

Jak detektyw dokumentuje zdradę w sposób przekonywający dla sądu?

Detektywi podejmując się takich spraw jak zdrada, niewierność partnera korzystają z przeróżnych metod adekwatnych dla sytuacji. Przede wszystkim niezbędne jest przeprowadzenie pełnego wywiadu z osobą zdradzaną. My jako doświadczona Agencja Detektywistyczna zawsze radzimy osobie zdradzanej aby doprowadzić do ugody. Oczywiście zanim będziemy starali się doprowadzić do ugody niezbędne są dowody na zdradę. Jak tego dokonujemy? Otóż jednym z elementów jest technika operacyjna. Jeżeli prawo tego nie zabrania w danej sytuacji. Drugim elementem jest obserwacja, zdjęcia, czy nagrania video. Trzecim elementem jest zapoznanie się z figurantem, zbliżenie się do niego jako przyjaciel, lub przyjaciółka. Są to techniki wypracowane przez nas latami. My jako Agencja Detektywistyczna zajmuje się całym problemem od początku do końca, a dla nas najważniejszy jest człowiek często mowa o dziecku. Dlatego wieloletnie procesy nie są wskazane.

Jakie są dowody potwierdzające niewierność małżonka?

Detektyw korzysta z różnych metod, które pozwalają znaleźć dowody potwierdzające niewierność małżonka. Przede wszystkim obserwuje małżonka, śledząc każde jego spotkanie i dokumentując takie zdarzenie. Po wykonaniu zdjęć, detektyw nie kończy swojej pracy. Sąd chce mieć pewność, że sfotografowana sytuacja nie była przypadkowa lub jednorazowa, dlatego też obserwacja zajmuje zwykle od czterech-pięciu dni do nawet kilku tygodni. Im dłużej tak naprawdę ciągnie się obserwacja, tym lepiej udaje się udokumentować niewierność. Im więcej zdjęć, tym lepsze perspektywy podczas prowadzenia rozprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie, przyznaniem praw rodzicielskich i alimentów. Profesjonalny detektyw zbiera materiały, których nie można podważyć. Agencja detektywistyczna do swojej pracy wykorzystują nowoczesne technologie, takie jak drony czy aparaty z teleobiektywem, dzięki którym można dotrzeć nawet w miejsca, które są trudno dostępne.

 

Zdrada

Jak detektyw zbiera materiał dowodowy?

Detektyw nierzadko uzyskuje przydatne informacje na temat niewiernego małżonka od osób bliskich małżeństwu. Podczas takich rozmów można poznać szczegóły, które dotyczą nawyków lub cech charakteru, co pomaga w lepszej organizacji pracy detektywa. Ekspert zasięga opinii i informacji także u osób postronnych, na przykład u ochrony budynku. Można w ten sposób poznać zwyczaje małżonka, które dotyczą godzin, w których wchodzi i wychodzi z budynku. Informacje te można zwykle potwierdzić odczytami z chipa identyfikatora. Pomocne informacje pochodzą też od samych klientów. Szczególnie wtedy, kiedy korzysta się ze sprzętu śledzącego, na przykład z GPS-u, który jest pomocny w zbieraniu dowodów zdrady o ile jest legalny w danym momencie. GPS montuje w telefonie lub w samochodzie sam zleceniodawca, ponieważ detektyw zgodnie z prawem nie ma takich uprawnień. Tak samo postępuje się wtedy, gdy zaistnieje konieczność zainstalowania aplikacji na telefonie lub w laptopie – takie programy również instaluje zleceniodawca. Na podstawie przesyłanych danych, detektyw może podjąć odpowiednie działania, które umożliwiają śledzenie niewiernego małżonka. Sprawdź co mówi prawo w tym zakresie. czy podsłuch jest legalny?

Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z nami, telefonicznie lub mailowo, kontakt poniżej.

Dodaj komentarz