Detektyw 24/7

+48 884-884-997
test

Jak rozpoznać zdradę u kobiety – podpowiedzi detektywa

Temat zdrady kobiety może dotyczyć każdego z nas. W obecnych czasach czeka na ludzi wiele pokus – w niezliczonych sytuacjach społecznych spotykane są coraz to nowe osoby, a rozwój internetu ułatwia nawiązywanie wirtualnych kontaktów. Na wyciągnięcie ręki mamy portale czy aplikacje randkowe, gdzie w mgnieniu oka można poznać kogoś nowego i szybko się z nim spotkać. Według badań, zdradza około połowa żonatych mężczyzn i około 1/3 zamężnych kobiet. Masz pewność, że Twoja partnerka jest Ci wierna? Zastanów się, czy wiesz, jak zachowuje się osoba zdradzająca i jak rozpoznać zdradę u kobiety? Podpowiadamy, jakie są oznaki zdrady kobiety oraz co robić dalej, jeśli chcesz zdobyć na nią mocne dowody.

zdrada kobiety

Oznaki zdrady u kobiety – sprawdź, czy jesteś zdradzany

Osoby, które zdradzają, często wykazują podobne zachowania. Można je zebrać, przeanalizować i w ten sposób dowiedzieć się, jak rozpoznać zdradę u kobiety. Przemyśl ostatnie zachowanie kobiety i zwróć uwagę na poniższą listę:

  • Częstsze niż zwykle wychodzenie z domu (szczególnie wieczorami, gdzie twierdzi, że to wyjścia ze znajomymi),
  • Nadmierne dbanie o wygląd (staranne ubieranie się, szykowanie się do wyjść),
  • Ukrywanie telefonu (zakładanie blokad i haseł, chowanie telefonu, może dwa telefony),
  • Obojętność i unikanie się (kobieta nie interesuje się już partnerem, jego życiem, tym gdzie jest i co robi),
  • Przesadna troska o partnera (w przeciwieństwie do obojętności, kobieta chcąc ukryć romans, nadmiernie i wylewnie dba o partnera, żeby odsunąć od siebie podejrzenia),
  • Unikanie spędzania wspólnie czasu (kobieta unika zbliżeń i oddala się od partnera),
  • Prowokowanie kłótni (kobieta wszczyna kłótnie, chce znaleźć powód np. do wyjścia z domu, unikania partnera czy nawet rozstania),
  • Nadgodziny w pracy (nagle kobieta musi często zostawać dłużej w pracy, ma nadgodziny, wyjazdy służbowe).

Jeżeli większość opisanych powyżej zachowań brzmi znajomo i ostatnio prezentuje je Twoja partnerka, musisz być czujny. Dużo wskazuje na to, że ma romans. Oczywiście nie możesz jeszcze mieć pewności – ale zdobędziesz ją przy pomocy prywatnego detektywa z Agencji Temida. Profesjonalista ma doświadczenie w tropieniu zdrad i z pewnością, jeśli zdrada ma miejsce, zdobędzie na nią dowody. Jeżeli w grę wchodzi rozwód, będą to niezbite dla sądu dowody przesądzające na Twoją korzyść. Sprawy rozwodowe realizujemy od wielu lat. Przejdź do zakładki Sprawy rozwodowe.

Dowody zebrane przez prywatnego detektywa

Jeżeli udało Ci się zdobyć pewne dowody zdrady, przechowuj je w bezpiecznym miejscu. Szykujesz się do rozprawy sądowej? Twoim atutem mogą być dowody zdobyte przez prywatnego detektywa. Jest to najlepsze wyjście, jeżeli zależy Ci na udowodnieniu romansu, ponieważ detektyw doskonale wie, co należy robić, aby to Tobie był przychylny sąd.

Detektyw ma doświadczenie w dyskretnym śledzeniu osób. Ma swoje sprawdzone, zawodowe sposoby na zdobywanie cennych informacji. Dodatkowo posiada profesjonalny sprzęt, na przykład aparat fotograficzny, który potrafi zrobić wyraźne zdjęcia z daleka czy w niesprzyjających warunkach. Dysponuje też innym sprzętem inwigilacyjnym, dzięki któremu pozyska dowody, które nie są osiągalne dla każdego. Detektyw doskonale wie, jak zdobywać dowody w legalny sposób, aby później były w sądzie niepodważalne. Zrobi to też dyskretnie i przede wszystkim bardzo skutecznie.

Nie pozwól, aby za Twoimi plecami kwitł romans – skontaktuj się z nami i błyskawicznie zdobądź niezbite dowody zdrady. Przejdź do zakładki kontakt

Dodaj komentarz