Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Motoryzacja

Agencja Detektywistyczna Temida oferuje Państwu usługi dotyczące szeroko pojętych spraw motoryzacyjnych, tzn. dotyczących wszystkich zagadnień związanych z motoryzacją, samochodami i innymi pojazdami. Prywatny detektyw samochodowy zajmie się samochodami skradzionymi i przywłaszczonymi. Przeprowadzi cały proces odzyskania samochodu i zwrócenia go właścicielowi. Prywatny detektyw do spraw motoryzacyjnych może także zająć się skrupulatnym przeszukiwaniem auta pod kątem niechcianych urządzeń szpiegujących.

Detektyw samochodowy specjalizuje się w odnajdywaniu i sprowadzaniu z powrotem do właściciela skradzionych i przywłaszczonych aut. Może działać na zlecenie osób prywatnych i wypożyczalni samochodów, na całym terenie kraju oraz za granicą. Należy pamiętać, że podczas akcji odbierania skradzionego samochodu czas ma bardzo duże znaczenie – jeśli są Państwo ofiarą kradzieży lub przywłaszczenia, doradzamy jak najszybszy kontakt z naszą Agencją. Po otrzymaniu niezbędnych informacji detektyw samochodowy natychmiast wyrusza na poszukiwanie. Kradzież/przywłaszczenie warto również zgłosić na policję, ale trzeba liczyć się z tym, że policja zaliczy Państwa sprawę jako jedną z wielu, a na rozpoczęcie przez nich działań trzeba będzie poczekać. Prywatny detektyw samochodowy natomiast nada Państwa sprawie wysoki priorytet.

W zakresie spraw motoryzacyjnych znajduje się również przeszukanie i przeskanowanie samochodu specjalistyczym sprzętem kontrinwigilacyjnym, wykrywającym podrzucone urządzenia szpiegowskie. Detektyw samochodowy może znaleźć ukryte nadajniki GPS, mikrofony, kamery itd. Jeżeli podejrzewają Państwo, że auto jest śledzone, konieczne będzie profesjonalne przeskanowanie. Obecnie urządzenia szpiegowskie są tak małe i często dobrze ukryte, że samodzielne odnalezienie jest praktycznie niemożliwe. Z każdą obawą, pytaniem czy problemem mogą Państwo zwrócić się do nas – Agencja Detektywistyczna Temida wraz z prywatnymi detektywami samochodowymi zrobi wszystko, aby pomóc Państwu szybko, sprawnie, dyskretnie i profesjonalnie.