Detektyw 24/7

+48 884-884-997
test

Niechciani lokatorzy – jak usunąć.

Niechciani lokatorzy – Masz problem z niechcianymi lokatorami, którzy nie chcą opuścić zajmowanej nieruchomości? Niestety, nie Ty jeden. Jest to problem na prawdziwe szeroką skalę. Niechciani lokatorzy robią się coraz to bardziej bezczelni – robią rozeznanie w chroniącym ich prawie, wybierają co lepsze, większe i luksusowe nieruchomości. Wielokrotnie z pełną świadomością wprowadzają się z góry powziętym zamiarem niepłacenia odstępnego ani nawet własnych rachunków. Takich cwaniaków na rynku nieruchomości pojawia się więcej i więcej, więc trzeba mieć się na baczności, żeby nie doprowadzić do sytuacji podbramkowej – usuwania, eksmisji polubownych, takiej osoby jak dziki lokator

Zdarzają się nawet firmy, które zalegają z opłatami wiele miesięcy i nie boją się ani właścicieli, ani złej opinii. Niechcianych lokatorów nie powstrzyma nawet wypowiedzenie, wygaśnięta już umowa czy polskie prawo. Jest to sytuacja nie do po zazdroszczenia, szczególnie, jeśli nad nieruchomością ciąży hipoteka, a właściciel się sukcesywnie zadłuża.

Jak rozwiązać problem z niechcianymi lokatorami?

Dokładnie przeanalizuj umowę, jaką zamierzasz zawrzeć z lokatorami. Dobrze, aby był to „najem okazjonalny”, a umowa była na czas określony z ujętym okresem wypowiedzenia. Pamiętaj, że w walce z niechcianymi lokatorami musisz liczyć tylko na siebie. W takiej sprawie nie pomoże Ci policja (nie ma takich prawnych możliwości), sąd (jego wyroki nakazujące eksmisję są najczęściej niewykonywane). Jeżeli na ten moment borykasz się z problemem niechcianych lokatorów, których chcesz się pozbyć, jedynym wyjściem jest wynajęcie firmy, agencji detektywistycznej, która specjalizuje się w sprawach polubownej eksmisji, usuwania niechcianych lokatorów, negocjacji

Najlepszym wyborem we wspomnianej wyżej ciężkiej sytuacji jest Agencja Temida. Agencja specjalizuje się w sprawach usuwania, eksmisji niechcianych lokatorów już od lat. Zaufaj nam, a na pewno doprowadzimy Twoją sprawę do zadowalającego zakończenia.

Usuwanie niechcianych lokatorów przy pomocy Agencji

Agencja Detektywistyczna współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin, tzn. prawnikami, windykatorami i innymi, według potrzeby. Prywatni detektywi Warszawa z Agencji Temida wielokrotnie przeprowadzali już negocjacje lokatorskie niechcianych lokatorów. Pracują według wypracowanych latami metod. Wszystkie działania Agencji są sprawdzone i całkowicie legalne.

Rozpocznij działania ramię w ramię z Agencją

Na początku zadbaj o prawidłowe wypowiedzenie umowy najmu lokatorom. Musisz to zrobić na piśmie i zachować ujęty w umowie okres wypowiedzenia. Jeżeli wcześniej nie zawarłeś tego w umowie, według prawa będzie to 3 miesiące. Umowa może też wygasnąć z upływem czasu, na jaki została zawarta, jeśli była na czas określony. Prywatny detektyw warszawa z Agencji Temida ze swojej strony będzie analizować całą dostępną dokumentację dotyczącą nieruchomości, a potem przystąpi do działania.

Jeżeli borykasz się z problemem niechcianych lokatorów, skontaktuj się z nami już dzisiaj, a wspólnie opracujemy plan działania. Możesz polegać na nas w 100% – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś jak najszybciej odzyskał dostęp do swojej nieruchomości.

Dodaj komentarz