Oszustwa i wyłudzenia

ODZYSKUJEMY TWOJĄ STRATĘ

PEŁNE ZABEZPIECZENIE I PRZESZKOLENIE

WERYFIKACJA WIARYGODNOŚCI

+48 884-884-997

W dzisiejszych czasach coraz łatwiej paść ofiarą oszustwa. Nieważne czy jesteś osobą fizyczną czy też przedsiębiorcą, nieuczciwi ludzie tylko czyhają na okazję, aby zdobyć łatwe pieniądze. Za oszustwo według polskiego prawa grozi do 8lat więzienia, zaś jeśli dodatkowo dochodzi kradzież, która podlega każde do 5 lat więzienia mamy już solidną podstawę, aby sprawy nie odpuszczać tylko zgłosić do odpowiednich organów.

Z roku na rok osoby podejmujące się działań przestępczych związanych z oszukiwaniem ludzi mają coraz bardziej wyszukane metody. Niejednokrotnie posługują się fałszywymi danymi co dodatkowo utrudnia ustalenie ich prawdziwej tożsamości i doprowadzenie przed sąd.

Jako detektywi  codziennie stykamy się z oszustwami dla tego znamy wiele metod jakimi posługują się przestępcy dzięki temu łatwiej jest nam ustalić prawdziwe motywy ich działania, ich tożsamość oraz przerwać ich proceder. Ważną rzeczą jest również fakt, iż w wielu przypadkach ludzie zostają oszukani przez ludzi, którzy z początku wtapiają się w ich świat, próbują zaprzyjaźnić lub zrobić „interes” przez to na etapie rozwiązywania problemu kierujemy się emocjami co nie pomaga nam w podejmowaniu świadomych i celnych decyzji.

Spawy oszustw prowadzone przez naszych detektywów

Sprawy oszustwa bywają bardzo skomplikowane dlatego policja ze względu na brak czasu umarza śledztwo lub prowadzi je ogólnikowo nie zagłębiając się w wiele ważnych faktów. Jako prywatni detektywi do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, przeprowadzamy analizę dokumentów oraz dokonujemy szerokiego wywiadu z klientem dopiero na tej podstawie opracowujemy  plan naszych działań operacyjnych.

Jeśli padłeś ofiarą oszusta lub czujesz, że ktoś z Twojego otoczenia jest podejrzany nie wahaj się sprawdź to. Z naszą pomocą odzyskasz swoją stratę, zabezpieczymy Cię i przeszkolimy na przyszłość. Pomożemy Ci wyeliminować ryzyko oszustwa przez podejrzaną osobę poprzez zweryfikowanie jej wcześniejszych działań. Mamy dostęp do wielu badań np. grafologicznych, sprawdzimy czy nie jesteś podsłuchiwany lub śledzony czy też zweryfikujemy wiarygodność potencjalnego kontrahenta. W czasach kiedy na każdym kroku powstaje ryzyko, prowadzenie własnej działalności nie należy do najprostszych spraw jednak we współpracy z agencją Temida będziesz mógł czuć się bezpiecznie i bez przeszkód rozwijać swoją firmę.

Infolinia 24h +48 884 884 997

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, nawet przy najcięższych sprawach.

ul. Złota 7,
00-019 Warszawa

Skontaktuj się z nami biuro@agencjatemida.pl

Infolinia
+48 884 884 997

Agencja Temida.pl

Agencja usług detektywistycznych

Agencja Temida.pl posiada koncesję MSW do podejmowania działań Detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Firma od roku 2020 posiada patronat Wprost.pl..

Dołącz do Nas na Facebooku

© Copyrights 2020 Temida Sp. z o.o. – Wszelkie prawa zastrzeżone