Windykacja twarda

OKREŚLENIE FAKTYCZNEGO MAJĄTKU DŁUŻNIKA

LEGALNA PROWOKACJA

ODZYSKIWANIE DŁUGÓW

+48 884-884-997

Z każdym rokiem problem długów wobec firm i osób fizycznych dotyka coraz większej liczby ludzi. Dłużnicy migają się od zapłaty za wykonane usługi, pożyczki czy też inne zobowiązania wobec drugiej osoby. Internet i technologia niestety sprzyjają takim procederą, gdyż coraz łatwiej poprzez świat wirtualny oszukać człowieka czy też znaleźć sposób na ukrycie majątku.

Skorzystałeś już ze wszystkich legalnych, znanych Ci metod windykacji, dłużnik nie odbiera wezwań do zapłaty, majątek skrupulatnie ukrył na zagranicznych kontach oraz w ruchomościach przepisanych na osoby mu bliskie, lub po prostu ukrywa swój adres zamieszkania? Masz dość ciągłego dzwonienia i upominania się o swoje pieniądze? Skorzystaj z usług windykacyjnych Agencji Temida

Dlaczego windykacja Temida?

Doświadczenie

Przechodząc przez setki spraw windykacyjnych zyskaliśmy ogromne doświadczenie w swoich działaniach. Wiemy jak szybko i skutecznie odzyskać pieniądze.

Wiedza

Przez wiele lat działań udało nam się zdobyć wiedzę jak skutecznie przeprowadzić działania windykacyjne, jednocześnie nie łamiąc prawa. Wiedza i narzędzia z jakich korzystamy to klucz do sukcesu.

Zespół wykwalifikowanych ludzi

Nasza windykacja to szerokie działania prawno – detektywistyczne. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, wraz z prawnikiem nakreślamy plan działania. Nasi detektywi gromadzą dane, odnajdują majątki, mienie i ludzi co sprawia, iż wiemy czy dług jest do ściągniecia tym samym nie naciągamy klientów na bezskuteczne działania windykacyjne. 

Jasność sytuacji i kosztów od samego początku

Zamin przystępujemy do windykacji dokonujemy należytego sprawdzenia pełnej dokumentacji sprawy, dokonujemy wyceny, następnie podpisujemy umowę.

Nasze możliwości podczas windykacji

Detektywi posiadają wiele uprawnień, których zgodnie z prawem nie posiada żaden inny podmiot, nawet firma windykacyjna, tym samym nasze działania mają szerszy zakres. Sporządzimy wywiad środowiskowy i gospodarczy, przeprowadzimy profesjonalną obserwację.  Pozwoli to na określenie faktycznego stanu majątkowego dłużnika

Ponadto w skrajnych przypadkach możemy dokonać legalnej prowokacji i, która wykaże numery kont lub ruchomości, które dana osoba usilnie ukrywa. Nasze działania detektywistyczne obejmują całą Polskę. Pomożemy Ci doprowadzić sprawę na drogę sądową, odzyskać utracone pieniądze lub zweryfikujemy prawdomówność dłużnika. Nie czekaj, pozdwól nam odzyskać Twoją należność.

Infolinia 24h +48 884 884 997

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, nawet przy najcięższych sprawach.

ul. Złota 7,
00-019 Warszawa

Skontaktuj się z nami biuro@agencjatemida.pl

Infolinia
+48 884 884 997

Agencja Temida.pl

Agencja usług detektywistycznych

Agencja Temida.pl posiada koncesję MSW do podejmowania działań Detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Firma od roku 2020 posiada patronat Wprost.pl..

Dołącz do Nas na Facebooku

© Copyrights 2020 Temida Sp. z o.o. – Wszelkie prawa zastrzeżone