Poszukiwanie osób

POSZUKIWANIE OSÓB ZAGINIONYCH

PORWANIA DLA OKUPU

PORWANIA RODZICIELSKIE

+48 884-884-997

W Polsce rocznie znika ok. 20 000 osób. Ze statystyk wynika, iż większość ludzi odnajduje się w pierwszych 48 godzinach, maksymalnie do tygodnia. Dla tego w kwestii zaginięć tak ważny jest czas i precyzja działania. Szukanie po omacku bez odpowiedniego przygotowania może odsunąć od nas szansę na odnalezienia bliskiej nam osoby. Rodziny ludzi zaginionych zgodnie uważają, że lepiej poznać prawdę, nawet najgorszą niż żyć w wiecznym oczekiwaniu na informację czy też powrót zaginionego. Ból spowodowany zaniknięciem najbliższych złamał nie jednego człowieka, doprowadził do rozpadu małżeństw i wielu innych tragedii życiowych. Jako detektywi na co dzień stykamy się z historiami, niedającymi nadziei, a jednak wiele naszych poszukiwań zakończyło się sukcesem. W poszukiwaniach osób najważniejsze kwestie to:

  • Czas
  • Prawidłowy przekaz informacji
  • Mówienie prawdy nawet jeśli jest wstydliwa i niewygodna.

Dzięki tym kwestią jesteśmy w stanie naszkicować odpowiedni plan działań, który doprowadzi nas do prawdy.

Najczęstsze przypadki zgłaszanych zaginięć okazują się być niewinnymi wybrykami młodych ludzi lub ucieczką pod wpływem natłoku emocji i zbyt dużego obciążenia psychicznego. Kolejne przypadki to utrata pamięci, wypadki czy po prostu „przedłużone imprezy” Wszystkie wymienione powyżej przypadki to z pozoru proste sprawy, jednak proszę się zastanowić, co w sytuacji gdybyśmy w porę nie zareagowali?

Jak należy postępować w przypadku zaginięcia osoby bliskiej?

Nie prawdą jest, że Policja podejmie czynności dopiero po 48h od podejrzenia zaginięcia. Wszystko zależy od okoliczności, nie należy się bać ani czekać. Zgłaszamy sprawę na policję, następnie udajemy się do detektywa, który dołoży wszelkich starań aby przyspieszyć poszukiwania, w kolejnym kroku można udać się do fundacji ITAKA, która daje wsparcie oraz prowadzi, swoje działania poszukiwawcze.

Zakres naszych działań

Porwanie dla okupu

Porwania rodzicielskie

Porwania w celach wykorzystania seksualnego

Handel ludźmi

Podejrzenie morderstwa i ukrycia ciała

Poszukiwania a porwania dla okupu

Porwania dla okupu to domena lat 90tych, w czasach obecnych to zaledwie ok. dwieście przypadków przez ostanie 15 lat. Gdy dochodzi do porwań ludzie boją się skorzystać z działań Policji w obawie o życie osoby porwanej. Działanie na własną rękę bywa ryzykowne, pod wpływem silnych emocji nasze decyzje bywają nieprzemyślane i porywcze. W tej sytuacji rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z detektywów z agencji TEMIDA ich doświadczenie, dyskrecja i zachowanie zimnej krwi mogą być kluczowe w znalezieniu sprawców i miejsca przetrzymywania porwanego.

Poszukiwanie osób w przypadku tzw. porwań rodzicielskich

To zdecydowanie najrozleglejszy problem dzisiejszych czasów. Konflikty między partnerami, przemoc psychiczna, niezadowolenie z ilości godzin przydzielonych na opiekę nad dziećmi podczas rozwodu czy też chęć zemsty powoduje, że ilość porwań rodzicielskich rośnie z każdym rokiem. Jako detektywi mamy sprawdzone sposoby, aby ustalić miejsce ukrywania rodzice. Działamy na terenie Polski jak również poza jej granicami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć dalej niż zwykły człowiek w swoich poszukiwaniach.

Infolinia 24h +48 884 884 997

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, nawet przy najcięższych sprawach.

ul. Złota 7,
00-019 Warszawa

Skontaktuj się z nami biuro@agencjatemida.pl

Infolinia
+48 884 884 997

Agencja Temida.pl

Agencja usług detektywistycznych

Agencja Temida.pl posiada koncesję MSW do podejmowania działań Detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Firma od roku 2020 posiada patronat Wprost.pl..

Dołącz do Nas na Facebooku

© Copyrights 2020 Temida Sp. z o.o. – Wszelkie prawa zastrzeżone