Prywatny Detektyw Grodzisk Mazowiecki

Prywatny detektyw Grodzisk Mazowiecki do dyspozycji

Prywatny Detektyw Grodzisk Mazowiecki i Agencja Temida, to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi detektywistyczne na terenie Grodziska Mazowieckiego. Od wielu lat zajmujemy się zbieraniem dowodów, wsparciem branżowym osób prywatnych i firm. Działamy w sprawach Gospodarczych, Cywilnych, Rodzinnych i Kryminalnych. Nie jesteśmy ograniczeni do jednej specjalizacji. Do każdego zlecenia Agencja i pracujący w niej detektywi podchodzą z dużym zaangażowaniem.

Detektyw Maksimum bezpieczeństwa, pełna dyskrecja – kompleksowa fachowa obsługa!

Nasi Prywatni Detektywi z Grodziska Mazowieckiego i okolic wspierają klientów w trudnych dla nich sytuacjach. Przez lata naszej działalności naszą pracą i indywidualnym podejściem zapracowaliśmy sobie na zaufanie naszych klientów. Przede wszystkim nasza agencja zyskała renomę na polskim rynku odzyskując przywłaszczone samochody i inne pojazdy. Liczba pozytywnie zakończonych przez nas spraw mówi sama dla siebie. Dobro klienta jest dla nas najwyższą wartością. Prywatny detektyw Grodzisk Mazowiecki z Temida posiadają wieloletnie doświadczenie w działaniach Detektywistycznych do każdego zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem.

Wysoka skuteczność usług, dzięki niekonwencjonalnym działaniom…

Nasze śledztwa zakończone są pozytywnym wynikiem. Jest to możliwe, między innymi, dzięki niekonwencjonalnym działaniom i narzędziom, z których korzystamy w codziennej pracy. Nie boimy się czerpać z dobrodziejstw innych branż, aby osiągnąć zamierzony cel. Działy wiedzy, które pomagają nam w procesie śledczym to, detektywistyka, socjotechnika, marketing internetowy, wywiad, media. Naszym terenem działania nie jest jedynie Grodzisk Mazowiecki. Nasi prywatni detektywi pracują na terenie całej Polski.

Detektywi z Agencji Temida Kliencie, jesteś w dobrych rękach…

Usługi świadczone przez naszych detektywów z Grodziska Mazowieckiego są wykonywane z najwyższą starannością z zachowaniem dyskrecji i bezpieczeństwa klienta. Wszystkich naszych pracowników, konsultantów, osoby pracujące nad daną sprawą obowiązuje poufność. Wyróżniamy się na tle konkurencji profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Zapraszamy do zakładki Kontakt

Czym mogą zająć się nasi prywatni detektywi.

Sprawy cywilne:

 • Poszukiwanie zaginionych i ukrywających się osób
 • Odzyskiwanie kradzionych i przywłaszczonych pojazdów, mienia
 • Obserwacja osób, obiektów i mienia
 • Sprawy rodzinne i rozwodowe
 • Ustalenia przeszłości partnera
 • Mediacje sądowe, negocjacje
 • Twarda windykacja należności (terenowa)

Sprawy gospodarcze:

 • Poszukiwanie zaginionych i ukrywających się osób
 • Odzyskiwanie kradzionych i przywłaszczonych pojazdów, mienia
 • Obserwacja osób, obiektów i mienia
 • Weryfikacja partnera biznesowego, kontrahentów i pracowników
 • Wywiad gospodarczy, raporty
 • Windykacja należności których nie udało się odzyskać w sposób miękki
 • Wykrywanie zagrożeń, audio, video, gps

Kontakt z nami

E-mail

biuro@agencjatemida.pl

Telefon 24h

+48 884 884 997

Biuro Detektywistyczne

ul. Złota 7,00-019 Warszawa

Formularz kontaktowy

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com