PRYWATNY DETEKTYW GRODZISK MAZOWIECKI

Prywatny detektyw – Odział Grodzisk Mazowiecki

Prywatny Detektyw Grodzisk Mazowiecki Temida.pl

Prywatni detektywi z Agencji Temida są dostępni do Państwa dyspozycji. Poniżej kilka informacji o firmie.

Agencja Temida, to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi detektywistyczne na terenie Grodziska Mazowieckiego. Od wielu lat zajmujemy się zbieraniem dowodów, wsparciem branżowym osób prywatnych i firm. Działamy w sprawach Gospodarczych, Cywilnych, Rodzinnych i Kryminalnych. Nie jestesmy ograniczeni do jednej specjalizacji. Do każdego zlecenia Agencja i pracujący w niej detektywi podchodzą z dużym zaangażowaniem.


Detektyw Maksimum bezpieczeństwa, pełna dyskrecja – kompleksowa fachowa obsługa!

Nasi Prywatni Detektywi z Grodziska Mazowieckiego wspierają klientów w trudnych dla nich sytuacjach. Przez lata naszej działalności naszą pracą i indywidualnym podejściem zapracowaliśmy sobie na zaufanie naszych klientów. Przede wszystkim nasza agencja zyskała renomę na polskim rynku odzyskując przywłaszczone samochody i inne pojazdy. Liczba pozytywnie zakończonych przez nas spraw mówi sama dla siebie. Dobro klienta jest dla nas najwyższą wartością. Detektywi z Temida posiadają wieloletnie doświadczenie w działaniach Detektywistycznych do kązdego zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem.

Wysoka skuteczność usług, dzięki niekonwencjonalnym działaniom…

Nasze śledztwa zakończone są pozytywnym wynikiem. Jest to możliwe, między innymi, dzięki niekonwencjonalnym działaniom i narzędziom, z których korzystamy w codziennej pracy. Nie boimy się czerpać z dobrodziejstw innych branż, aby osiągnąć zamierzony cel. Działy wiedzy, które pomagają nam w procesie śledczym to, detektywistyka, socjotechnika, marketing internetowy, wywiad, media. Naszym terenem działania nie jest jedynie Grodzisk Mazowiecki. Nasi prywatni detektywi pracują na terenie całej Polski.

Detektywi z Grodzisk Mazowiecki Kliencie, jesteś w dobrych rękach…

Usługi świadczone przez naszych detektywów z Grodziska Mazowieckiego są wykonywane z najwyższą starannością z zachowaniem dyskrecji i bezpieczeństwa klienta. Wszystkich naszych pracowników, konsultantów, osoby pracujące nad daną sprawą obowiązuje poufność. Wyróżniamy się na tle konkurencji profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Zapraszamy do zakładki Kontakt

Czym mogą zająć się nasi prywatni detektywi.

Sprawy cywilne:

 

Sprawy gospodarcze:

 • Poszukiwanie zaginionych i ukrywających się osób
 • Odzyskiwanie kradzionych i przywłaszczonych pojazdów, mienia
 • Obserwacja osób, obiektów i mienia
 • Weryfikacja partnera biznesowego, kontrahentów i pracowników
 • Wywiad gospodarczy, raporty
 • Windykacja należności których nie udało się odzyskać w sposób miękki
 • Wykrywanie zagrożeń, audio, video, gps

  ul. Złota 7,
  00-019 Warszawa

  Skontaktuj się z nami biuro@agencjatemida.pl

  Infolinia
  +48 884 884 997

  Agencja Temida.pl

  Agencja usług detektywistycznych

  Agencja Temida.pl posiada koncesję MSW do podejmowania działań Detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Firma od roku 2020 posiada patronat Wprost.pl..

  Dołącz do Nas na Facebooku

  © Copyrights 2020 Temida Sp. z o.o. – Wszelkie prawa zastrzeżone