PRYWATNY DETEKTYW KATOWICE

Prywatny detektyw – Oddział w Katowice

Prywatni Detektywi w Katowicach – Agencja Temida

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sprawach wyjątkowo trudnych. Zapraszamy do współpracy.

Prywatny Detektyw – Katowice

Pomoc detektywa przydaje się nie tylko w rozwiązywaniu skomplikowanych zagadek rodem z amerykańskich filmów akcji. W rzeczywistości specjalista ten może pomóc w sytuacjach, które często mają miejsce w naszym otoczeniu. Zlecenia dotyczą sprawdzenia wiarygodności partnera biznesowego, podejrzenia zdrady małżeńskiej, poszukiwania osób zaginionych. Możesz próbować ustalić fakty na własną rękę, ale o wiele lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie profesjonalnego detektywa.

Agencja detektywistyczna Temida kilka informacji o firmie.

Agencja detektywistyczna Katowice zajmuje się rozwiązywaniem spraw, które przez większość osób uznane byłyby za nie do rozstrzygnięcia. Duże sukcesy odnosi w odzyskiwaniu skradzionych czy przywłaszczonych pojazdów. Specjaliści szybko pozyskują dowody w sprawach kryminalnych, cywilnych i gospodarczych. Ich efektywność jest wynikiem bogatego doświadczenia w branży, licznych szkoleń, w których uczestniczyli, szerokiej sieci kontaktów oraz skrupulatności i pracowitości.

Prywatny detektyw Katowice – obszar działania

Agencja Detektywistyczna Temida ma swoje biuro przy ulicy Złotej 7/18 w Śródmieściu Warszawy. Firma  zatrudnia najlepszych specjalistów w branży. Detektywi sprawnie przemieszczają się po całej Polsce, a nawet Europie w celu rozwiązywania najtrudniejszych spraw. Agencja Detektywistyczna Temida posiada wpis do Rejestru Działalności Detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, koncesję MSW do wykonywania działań detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej, a także patronat Wprost.pl.

W jakich sytuacjach jesteśmy w stanie Państu pomóc?

Z profesjonalnych usług detektywa najczęściej korzystają ludzie:

 • Podejrzewający zdradę małżeńską lub partnerską – specjaliści pomagają ustalić dowody sądowe przed rozwodem. Detektyw obserwuje, śledzi, fotografuje, ustala fakty.
 • Byli partnerzy biznesowi – detektywi mają doświadczenie odnajdywaniu osób, które ulotniły się wraz z pieniędzmi i zalegają z płatnościami.
 • Osoby, które doświadczyły kradzieży lub przywłaszczenia pojazdu – bezsilność i duży przypływ negatywnych emocji nie pozwala logicznie myśleć, dlatego nieodzowna jest pomoc doświadczonego specjalisty.

Jednak grupa ekspertów nie ogranicza się do jednej specjalizacji. Mają doświadczenie w sprawach cywilnych oraz gospodarczych.

Sprawy cywilne:

 • Odnajdywanie osób zaginionych,
 • Odzyskiwanie przywłaszczonych i skradzionych samochodów czy mienia,
 • Sprawy rozwodowe i rodzinne,
 • Obserwacja osób, mienia, obiektów,
 • Mediacje sądowe,
 • Ustalenie przeszłości partnera,
 • Ustalenie danych osobowych,
 • Twarda windykacja należności.

Sprawy gospodarcze:

 • Wywiad gospodarczy, raporty,
 • Wykrywanie zagrożeń, audio, video, gps,
 • Weryfikacja kontrahenta biznesowego,
 • Windykacja należności których nie udało się odzyskać w sposób miękki,
 • Wykrywanie zagrożeń w budynkach,
 • Wykrywanie zagrożeń w pojazdach,
 • Współpraca z policją w trudnych sprawach karnych takich jak zabójstwa, kradzieże i porwania.

Detektyw Katowice – sposób działania

Jak udaje się detektywom rozwiązanie pozornie nierozwiązalne sprawy? Duże znaczenie ma ich wieloletnie doświadczenie w branży, zaangażowanie, determinacja i  zachowywanie poufności. Specjaliści nieustannie poszerzają swoją wiedzę w zakresie detektywistyki, socjotechniki, marketingu internetowego i mediów. Poza świetną znajomością prawa pomaga im nieszablonowe myślenie i pomysłowość.

Detektywi często okazują się również wsparciem emocjonalnych dla osób poszkodowanych. Udzielają rad i pomocy w załatwieniu formalności. Nie ma dwóch takich samych spraw. Profesjonaliści doskonale rozumieją, jak ważne jest branie pod uwagę każdego szczegółu i staranne analizowanie faktów. Przekłada się to na wysoką skuteczność rozwiązywanych spraw, których się podejmują. Duże sukcesy w odnajdywaniu przywłaszczonych pojazdów mówią same za siebie.

Umów się na bezpłatne konsultacje, a otrzymasz wsparcie w swojej sprawie. Detektyw Katowice pozostaje do twojej dyspozycji. kontakt – >

 

ul. Złota 7,
00-019 Warszawa

Skontaktuj się z nami biuro@agencjatemida.pl

Infolinia
+48 884 884 997

Agencja Temida.pl

Agencja usług detektywistycznych

Agencja Temida.pl posiada koncesję MSW do podejmowania działań Detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Firma od roku 2020 posiada patronat Wprost.pl..

Dołącz do Nas na Facebooku

© Copyrights 2020 Temida Sp. z o.o. – Wszelkie prawa zastrzeżone