PRYWATNY DETEKTYW POZNAŃ

Prywatny detektyw – Oddział w Poznaniu

Prywatni Detektywi w Poznaniu – Agencja Temida

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sprawach wyjątkowo trudnych. Zapraszamy do współpracy.

Prywatny detektyw – Poznań

Masz podejrzenia co do zdrady małżeńskiej? Zaginął twój samochód lub mienie i czujesz się bezsilny? Chcesz sprawdzić partnera biznesowego? Poszukujesz bliskiej osoby, która zaginęła? Planujesz obserwację osób podejrzanych, ale boisz się, że zostaniesz rozpoznany? Możesz działać na własną rękę, ale o wiele łatwiej i szybciej będzie skorzystać z pomocy profesjonalistów. Specjaliści z Agencji Detektywistycznej Temida pozostają do twojej dyspozycji. Poniżej znajdziesz informacje o firmie.

Agencja Detektywistyczna Temida

Agencja Temida zatrudnia doświadczonych, najlepszych specjalistów w branży, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Detektywi odnoszą duże sukcesy w odnajdywaniu przywłaszczonych i skradzionych pojazdów. Szybko rozwiązują sprawy kryminalne, gospodarcze i cywilne. Wysoka efektywność ich pracy jest wynikiem dużego doświadczenia w dziedzinie kryminalistyki, wciąż odbywanych licznych szkoleń oraz szerokiej sieci kontaktów, jaką mają specjaliści. Najważniejszy jest dla nich człowiek i osiągnięcie zamierzonego celu.

Detektyw Poznań – obszar działania Agencji

Biuro detektywistyczne ulokowane jest w samym centrum Polski. Mieści się przy ulicy Złotej 7/18 w Śródmieściu Warszawy. Firma powstała w 2019 roku. Działa nie tylko na terenie stolicy, ma oddziały we wszystkich miastach Polski, w tym jest również miasto Poznań. Specjaliści przemieszczają się w razie potrzeby po całej Europie. Agencja Detektywistyczna Temida posiada aktualny wpis do Rejestru Działalności Detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, koncesję MSW do wykonywania działań detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej, a nawet patronat tygodnika Wprost.pl.

Prywatny detektyw Poznań – zakres usług

Zakres usług Agencji Temida jest bardzo szeroki. Detektywi nie ograniczają się tylko do jednej specjalizacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą sprawnie rozwiązywać problemy cywilne i gospodarcze. Oto lista usług:

Sprawy cywilne:

 • Odzyskiwanie przywłaszczonych i skradzionych samochodów czy mienia,

 • Odnajdywanie osób zaginionych,

 • Sprawy rozwodowe i rodzinne,

 • Mediacje sądowe,

 • Obserwacja osób, mienia, obiektów,

 • Ustalenie danych osobowych,

 • Ustalenie przeszłości partnera małżeńskiego,

 • Twarda windykacja należności.

Sprawy gospodarcze:

 • Wykrywanie zagrożeń, audio, video, gps,

 • Wywiad gospodarczy, raporty,

 • Windykacja należności, których nie udało się odzyskać w sposób miękki,

 • Wykrywanie zagrożeń w pojazdach i budynkach,

 • Współpraca z policją w sprawach karnych takich jak zabójstwa, kradzieże i porwania.

Specjalistyczny sprzęt detektywów

Profesjonaliści mają dostęp do większej ilości źródeł niż przeciętny człowiek. Nawet jeśli nasze sprawy wydają się nie do rozwiązania, warto powierzyć je doświadczonym osobom w branży. Detektywi podczas swojej pracy posługują się specjalnym, profesjonalnym sprzętem takim jak: drony, termowizory, noktowizory, analizatory widma, wykrywacze złącz nieliniowych, kamery na druciku do podglądu przez dziurki, zaawansowane ukryte kamery aparaty fotograficzne przystosowane do zdjęć nocnych oraz wykonywanych z bardzo dużego dystansu. Takie wyposażenie bardzo ułatwia pracę i pozwala zdobyć jak najwięcej dowodów w prowadzonych sprawach. Poza specjalistami nikt nie dysponuje takim sprzętem, dlatego zdecydowanie warto powierzyć im swoje trudne do rozwiązania zagadnienia.

Dyskrecja i poufność powierzonych spraw

Wszyscy pracownicy Agencji Temida rozumieją, że powierzane im sprawy są często bardzo delikatne dla klienta. Wymagają więc starannego zachowania poufności i wielokrotnie wiążą się z udzielaniem wsparcia emocjonalnego poszkodowanym. Specjaliści pomagają w trudnych chwilach oraz podpowiadają jak podejmować logiczne decyzje w niecodziennych sytuacjach. Biorą pod uwagę każdy szczegół i analizują fakty, mając na celu rozwiązanie sprawy.

Szeroka sieć kontaktów

Detektywi z Agencji Temida dzięki swej wieloletniej pracy zgromadzili szeroką sieć kontaktów, która pomaga im w wykonywanych zadaniach. Znajomości dotyczą między innymi mediów i dziennikarzy, od których specjaliści czerpią wiedzę. Specjaliści wciąż się szkolą i zdobywają nowe doświadczenia. Skrupulatnie analizują wszystkie fakty, które mają znaczenie w prowadzonych sprawach. Kluczowe znaczenie ma ich determinacja i zaangażowanie w powierzone zadania oraz nieszablonowe myślenie.

Detektyw Poznań – twój najlepszy wybór

Działając na własną rękę, stracisz jedynie czas i siły. Narażasz się również na zauważenie przez osoby podejrzane. Obserwując je samodzielnie, bez dobrego sprzętu niewiele zdziałasz. Zdjęcia, które zrobisz, mogą nie być wystarczającym dowodem w sądzie. Zdecydowanie lepiej zaufać specjalistom z Agencji Temida. Mają profesjonalny sprzęt i lata doświadczenia. Detektywi pozostają do twojej dyspozycji. Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia i świeżego spojrzenia na sprawę. Efekty mówią same za siebie. Zaangażowanie widoczne jest na każdym etapie współpracy. Już dziś umów się na darmowe konsultacje, a specjaliści przyjrzą się twojej sprawie!

 

ul. Złota 7,
00-019 Warszawa

Skontaktuj się z nami biuro@agencjatemida.pl

Infolinia
+48 884 884 997

Agencja Temida.pl

Agencja usług detektywistycznych

Agencja Temida.pl posiada koncesję MSW do podejmowania działań Detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Firma od roku 2020 posiada patronat Wprost.pl..

Dołącz do Nas na Facebooku

© Copyrights 2020 Temida Sp. z o.o. – Wszelkie prawa zastrzeżone