Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Prywatny Detektyw Radom

Skontaktuj się w tej sprawie

Prywatni detektywi z Agencji Temida są dostępni do Państwa dyspozycji. Poniżej kilka informacji o firmie.

Detektywi z Radomia z Agencji Temida pozostają do Państwa dyspozycji. Trudne nierozwiązane sprawy, które ciągną się latami? Nagłe zaginięcie bliskiej osoby? Dla specjalistów rozwiązanie będzie prostsze. Oszczędź czas i nerwy, powierz je w dobre ręce!

Prywatny detektyw – Radom

Agencja Temida to biuro detektywistyczne znajdujące się przy ulicy Złotej 7/18 w Śródmieściu Warszawy. Firma zatrudnia najlepszych specjalistów w branży. Eksperci zajmują się pozyskiwaniem dowodów w sprawach kryminalnych, cywilnych i gospodarczych. Agencja posiada wpis do Rejestru Działalności Detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Jej terenem, również miasto Radom, ze względu na jego bliskie położenie w stos do miasta Warszawy.

Detektyw Prywatny Radom w razie potrzeby działa również na terenie całej Europy. Ma na koncie wiele wyjaśnionych spraw, mimo iż klienci uznawali je za sytuacje bez wyjścia. Jak to możliwe? Bogate doświadczenie, specjalistyczny sprzęt, szeroka sieć kontaktów, dyskrecja, a także skrupulatna analiza informacji i dokumentów zapewnia powodzenie w sprawie.

Prywatny detektyw Radom zajmuje się sprawami cywilnymi, gospodarczymi, karnymi, rodzinnymi i rozwodowymi. Pomoże ci między innymi w dziedzinach takich jak:

 • Wsparcie w poszukiwaniu osób zaginionych,
 • Odzyskiwanie skradzionych i przywłaszczonych samochodów,
 • Obserwacja osób i mienia,
 • Sprawy rodzinne, rozwodowe,
 • Ustalenie przeszłości partnera,
 • Mediacje sądowe,
 • Wykrywanie zagrożeń audio, video, gps,
 • Wykrywanie zagrożeń w budynkach,
 • Wykrywanie zagrożeń w pojazdach,
 • Ustalenie danych osobowych,
 • Przygotowanie raportów,
 • Twarda windykacja należności,
 • Weryfikacja kontrahentów biznesowych,
 • Współpraca z policją w trudnych sprawach karnych takich jak zabójstwa, kradzieże i porwania,
 • Wywiad gospodarczy,

Detektyw Radom – sposób działania

Detektywi od wielu lat zajmują się zbieraniem dowodów oraz wspieraniem branżowym zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Do każdego zlecenia podchodzą z zaangażowaniem i determinacją. Agencja z powodzeniem zakończyła sprawy związane z odzyskiwaniem przywłaszczonych pojazdów. Specjaliści niejednokrotnie podejmują niekonwencjonalne działania, by osiągnąć zamierzony cel. Pomaga im szeroka wiedza z dziedziny detektywistyki, socjotechniki, marketingu internetowego i mediów.

Agencja usług detektywistycznych Temida posiada koncesję MSW do wykonywania działań detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej oraz patronat Wprost.pl.

Szerokie kontakty

Specjaliści pracujący w Agencji Detektywistycznej Temida mają duże doświadczenie w branży, co przekłada się na ich solidną bazę kontaktów. Znajomości wykorzystują w toku danej sprawy. Zespół osób, z którymi współpracują, wciąż się rozszerza, co zdecydowanie rzutuje na skuteczność rozwiązywanych spraw i ułatwia pracę detektywom. Kontakty dotyczą między innymi mediów i dziennikarzy, od których specjaliści czerpią wiedzę i doświadczenie.

Staranność i dyskrecja

Wszystkie świadczone usługi wykonywane są z najwyższą starannością i dokładnością. Dobro klienta oraz jego bezpieczeństwo stawiane jest ponad wszystko. Indywidualne podejście i profesjonalizm widoczne są na każdym kroku współpracy. Nie ma dwóch takich samych spraw. Wszystkie wymagają dokładnej analizy tematu, dogłębnego wywiadu bez przeoczania faktów. Dzięki temu można ustalić odpowiedni plan działania. Praca ta wymaga więc nieszablonowego myślenia i świeżego spojrzenia. Kluczowym czynnikiem jest najczęściej czas, dlatego eksperci z Agencji Temida działają szybko i sprawnie. Wszystkich pracowników, nie tylko detektywów obowiązuje poufność, dzięki czemu masz pewność, że sprawy nie wpadną w niepowołane ręce. Specjaliści rozumieją, że kwestie będące podmiotem rozważań są często dla klienta bardzo delikatne i stresujące, dlatego podchodzą do każdego zadania profesjonalnie i dyskretnie, z zachowaniem najwyższej poufności informacji.

Już dziś umów się na bezpłatne konsultacje, a specjaliści przyjrzą się twojej sprawie! Przejdź do zakładki.

Agencja detektywistyczna

Temida Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami.

Wypełnij formularz
  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest TEMIDA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 7/18, 00-019.Czytaj więcej

  Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy Vreego Sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

  Dane kontaktowe

  Adres e-mail biuro@agencjatemida.pl
  Numer telefonu +48 884 884 997
  Lokalizacja ul. Złota 7,00-019 Warszawa

  Dane firmy

  Agencja Temida należy do Temida Sp. z o.o. ul. Złota 7/18, 00-019 Warszawa

  • KRS 0000813884
  • NIP 525-28-07-236
  • REGON 384867684 / RD-20/2020.