Prywatny Detektyw Warszawa

Prywatni detektywi z Agencji Temida są dostępni do Państwa dyspozycji. Poniżej kilka informacji o firmie.

Czujesz, że zostałeś zdradzony i chcesz dotrzeć do dowodów niewierności partnera małżeńskiego? Przed wytoczeniem sprawy sądowej musisz mieć solidne argumenty. Boisz się obserwacji na własną rękę, gdyż może się to skończyć rozpoznaniem przez współmałżonka. Zostałeś oszukany przez kontrahenta? Nieuczciwi ludzie zdarzają się na każdym kroku. Zaufałeś komuś, a on to wykorzystał? Błędy przyniosą straty zarówno finansowe, jak i zdrowotne – pozbawią cię sił i spokoju. Czujesz się bezsilny i potrzebujesz wsparcia. Twój samochód lub inne mienie, na które pracowałeś latami zostało skradzione? W pierwszej chwili ogarnia cię niedowierzanie i strach, ale szybko zaczynasz rozważać, co możesz zrobić w tej sprawie. Nie masz doświadczenia ani potrzebnego sprzętu. Zgłaszasz całą sytuację na policję, ale co jeszcze powinieneś zrobić? To tylko kilka przykładów sytuacji, w których warto skorzystać z pomocy detektywa. Trudne sprawy zdarzają się każdego dnia na całym świecie. Agencja Detektywistyczna Temida pozostaje do Państwa dyspozycji. Poznaj najważniejsze informacje o firmie.

Agencja detektywistyczna Temida – Warszawa

Agencja Temida zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie detektywistyki. Efektywność ich pracy jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, zaangażowania i wciąż poszerzanej wiedzy z dziedziny kryminalistyki. Detektywi korzystają też z szerokiej sieci kontaktów, którą zdobyli przez lata pracy. Biuro ulokowane jest w centrum Polski, co bardzo ułatwia dostęp z różnych miast. Siedziba znajduje się przy ulicy Złotej 7/18 w Śródmieściu Warszawy, ale działa na terenie całego kraju, a nawet w razie potrzeby za granicą. Agencja powstała w 2019 roku. Detektywi osiągają duże sukcesy między innymi w odzyskiwaniu skradzionych lub przywłaszczonych pojazdów. Firma posiada aktualny wpis do Rejestru Działalności Detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych koncesję MSW do wykonywania działań detektywistycznych oraz patronat tygodnika Wprost. Działalność jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej.

Zakres usług

Detektywi w Agencji Temida nie ograniczają się do jednej specjalizacji. Ich zakres usług jest bardzo szeroki. Mają duże doświadczenie w rozwiązywaniu spraw cywilnych i gospodarczych. W czym mogą ci pomóc?

Sprawy cywilne:

 • Poszukiwanie zaginionych i ukrywających się osób,
 • Odzyskiwanie kradzionych i przywłaszczonych pojazdów,
 • Sprawy rodzinne i rozwodowe
 • Ustalenia przeszłości partnera
 • Odzyskiwanie skradzionego mienia,
 • Obserwacja osób, obiektów i przedmiotów,
 • Mediacje sądowe, negocjacje
 • Twarda windykacja należności (terenowa),

Sprawy gospodarcze:

 • Poszukiwanie zaginionych i ukrywających się osób,
 • Odzyskiwanie kradzionych i przywłaszczonych pojazdów, mienia,
 • Obserwacja osób, obiektów i mienia,
 • Weryfikacja partnera biznesowego, kontrahentów i pracowników,
 • Wywiad gospodarczy, raporty,
 • Windykacja należności, których nie udało się odzyskać w sposób miękki,
 • Wykrywanie zagrożeń, audio, video, gps.

Jak działają specjaliści Agencji Temida? W pierwszej kolejności umów się na bezpłatne konsultacje. Detektywi pamiętają o indywidualnym podejściu do każdej sytuacji, dlatego zawsze biorą pod uwagę wszystkie szczegóły i skrupulatnie analizują fakty, a także dokumenty dostarczone przez klienta co przekłada się na rozwiązanie sprawy z pozoru niemożliwej do rozwikłania.

Specjalistyczny sprzęt detektywów

W pracy liczą się nie tylko umiejętności, ale również dobry sprzęt, który pomaga podczas prowadzenia działalności. Detektywi z Agencji Temida dysponują profesjonalnym, specjalistycznym sprzętem, który nie jest dostępny, dla przeciętnego człowieka. W jego skład wchodzą:

 • drony z zoomem, drony termowizyjne
 • termowizory, noktowizory,
 • analizatory widma
 • wykrywacz złącz nieliniowych,
 • kamery specjalistyczne
 • zaawansowane ukryte kamery,
 • aparaty fotograficzne przystosowane do zdjęć nocnych oraz wykonywanych z bardzo dużego dystansu.

Takie wyposażenie przyczynia się do efektywności pracy detektywów. Zdjęcia zrobione zwykłym aparatem, zrobione z dużej odległości bardzo tracą na jakości. Noktowizory umożliwiają widzenie w półmroku. Jedynie specjaliści dysponują takim profesjonalnym sprzętem, który w połączeniu z doświadczeniem detektywów pozwala rozwiązać każdą zawiłą sprawę.

Wykształcenie i doświadczenie

Marcin Miklaszewski jest z Wykształcenia Technikiem Akustykiem, Psychologiem, Licencjonowanym Detektywem, Kaskaderem, Posiadaczem Patentu Strzeleckiego. To członek Klubu Strzeleckiego Cover, Stowarzyszenia Internatinal Police Asociation – Grupa Ślaska, członek Stowarzyszenia IAOPD z siedzibą w Petersburgu (Rosja). Jest specjalistą do spraw techniki operacyjnej. Ukończył wiele kursów specjalistycznych w tym zaawansowany kurs Technik Przesłuchań FBI.

Pełna dyskrecja i poufność w każdej sprawie

Klienci zgłaszający się do Agencji Temida bardzo często mówią detektywom o prywatnych, sekretnych sprawach. Dotyczą one między innymi problemów osobistych, rodzinnych, jak i kwestii związanych z firmą. Podczas prowadzenia każdego zadania niezwykle ważne jest zachowanie pełnej dyskrecji i poufności. Specjaliści zawsze zwracają uwagę na ten aspekt swojej pracy. Obowiązują ich przepisy o ochronie danych osobowych. Dbają, by klient czuł się pewnie i bezpiecznie. Po zakończeniu procesu wszelkie dane osobowe, które nie zostały odebrane, są niszczone, aby nie wpadły w niepowołane ręce. Każdy, kto korzysta z usług detektywa, ma prawo oczekiwać, że wszelkie działania będą zgodne z prawem i prowadzone w sposób etyczny.

Najważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo klienta. Do zachowania poufności oraz dyskrecji zobowiązani są nie tylko detektywi. Nakaz ten dotyczy wszystkich pracowników Agencji Detektywistycznej Temida. Kluczowe jest więc zaangażowanie w każdą sprawę i dobry kontakt z klientem.

Agencja Temida – praca na najwyższym poziomie

Specjaliści wciąż podnoszą jakość swoich usług, co przekłada się na wysokie zadowolenie klientów. Bardzo ważne jest zaangażowanie w każdą sprawę i indywidualne podejście do każdego. Nawet z pozoru proste do rozwiązania sprawy mogą okazać się bardziej skomplikowane, niż początkowo byśmy zakładali. Z tego względu detektywi z Agencji Temida biorą pod uwagę każdy szczegół i są spostrzegawczy. Ponadto potrafią zachować spokój, opanowanie w każdej sytuacji. Odporność na stres jest podstawą sukcesu w tej branży. Praca wymaga mocnych nerwów i zachowywania równowagi, z czym detektywi świetnie sobie radzą.

Detektywi wielokrotnie stanowią wsparcie emocjonalne dla swoich klientów. Towarzyszą im w trudnych chwilach takich jak rozpad małżeństwa, udowodnienie zdrady czy też kradzież mienia. Ludzie często działają wtedy pod wpływem emocji. Bardzo ważne jest więc zachowanie spokoju i cierpliwości. Zagadki kryminalne wymagają precyzyjnych działań rozłożonych w czasie. Nie da się ich rozwiązać w kilka chwil. Profesjonalizm jest widoczny na każdym kroku.

Detektyw Warszawa – twój najlepszy wybór

Powyższe cechy świadczą o kompetencji pracowników Agencji Temida. Jeśli spotkała cię trudna sprawa, która być może trwa już jakiś czas i spędza sen z powiek, nie działaj na własną rękę. W ten sposób jedynie tracisz czas, siły i nadzieje. Ponadto narażasz się na rozpoznanie przez osoby podejrzane. Możesz jedynie utrudnić późniejszą pracę detektywów. Takie usługi nie są drogie, a pomoc będzie niezwykle skuteczna. Agencja detektywistyczna Temida to najlepszy wybór. Dobra lokalizacja biura pozwala specjalistom sprawnie przemieszczać się po całym kraju. Zakres usług jest bardzo szeroki. Doświadczenie detektywów, szeroka sieć kontaktów, dobry sprzęt oraz wykształcenie to gwarancja sukcesu. Nie zapominaj, że często to pierwsze godziny są decydujące, jeśli chodzi o pozytywne rozpatrzenie sprawy.

Jak umówić się na konsultacje?

Poza zgłoszeniem na policję i powiadomieniem odpowiednich władz możesz zrobić coś jeszcze. Już dziś umów się na bezpłatne konsultacje. W wielu sytuacjach okazuje się, że takie działanie przynosi oczekiwane rezultaty. Zależy ci przecież na jak najszybszym rozwiązaniu problemu. Specjaliści skupią się na twojej sprawie, znajdą najlepsze rozwiązania i doradzą, co można zrobić. Wypełnij formularz na stronie lub w razie pilnej potrzeby dzwoń na infolinię.

Dodatkowo system Alert Box umożliwia anonimowe przekazanie informacji w sprawie. Zanim zdecydujesz się na kontakt, ustal jak najwięcej szczegółów i faktów. Umożliwi to pracę specjalistom i w razie potrzeby zgłoszenie na policję. Informacje zostaną przekazane do odpowiedniego dziennikarza śledczego lub właściwej jednostki. Prywatny detektyw pozostaje do twojej dyspozycji.

Kontakt z nami

E-mail

biuro@agencjatemida.pl

Telefon 24h

+48 884 884 997

Biuro Detektywistyczne

ul. Złota 7,00-019 Warszawa

Formularz kontaktowy

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com