PRYWATNY DETEKTYW ŻYRARDÓW

Prywatny detektyw – Oddział Żyrardów

Prywatny Detektyw w Żyrardowie.

Powierz Swoje sprawy doświadczonym specjalistom.

Znalazłeś się w trudnej sytuacji i potrzebujesz pomocy detektywa? Zaginęła bliska ci osoba? Chcesz ustalić dane osobowe albo odzyskać przywłaszczone mienie? Dobra agencja detektywistyczna może pomóc w wielu sprawach. Z nią łatwiejsze będzie między innymi sprawdzenie wiarygodności partnera biznesowego, obserwacja podejrzanych i wiele innych. Działanie na własną rękę przysporzy jedynie niepotrzebnego stresu i sprawi, że stracimy cenny czas. Prywatni detektywi z Agencji Temida pozostają do Państwa dyspozycji. Poniżej kilka słów o firmie.

 

Agencja Detektywistyczna Temida

Agencja Detektywistyczna Temida to zespół doświadczonych specjalistów w branży. Każdy ma szeroką wiedzę w dziedzinie detektywistyki. Potrafią rozwiązywać najtrudniejsze sprawy, które niekiedy ciągną się latami. O skuteczności świadczą, chociażby duże sukcesy, jakie detektywi odnoszą w odzyskiwaniu skradzionych i przywłaszczonych samochodów. Wieloletnie doświadczenie i sumienna praca skutkuje efektywnością zarówno w sprawach kryminalnych, cywilnych, jak i gospodarczych.

Obszar działania Agencji

Agencja detektywistyczna Temida ma swoje biuro przy ulicy Złotej 7/18 w Śródmieściu Warszawy. Jednak obszarem działania jest nie tylko nasza stolica, ale również inne województwa, w tym miasto Żyrardów. Specjaliści w razie potrzeby przemieszczają się też poza granicami kraju. Firma powstała w 2019 roku. Mają na koncie wiele pomyślnie rozwiązanych spraw uważanych wcześniej za nie do rozstrzygnięcia. Agencja detektywistyczna Temida posiada wpis do Rejestru Działalności Detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, koncesję MSW do wykonywania działań detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej i patronat Wprost.pl.

Detektyw Żyrardów – świadczone usługi

Detektywi z Agencji Temida nie ograniczają się do jednej specjalizacji. Zakres ich usług jest bardzo szeroki. W jego skład wchodzą sprawy cywilne i gospodarcze.

 Sprawy cywilne:

 • Odzyskiwanie przywłaszczonych i skradzionych samochodów czy mienia,
 • Odnajdywanie osób zaginionych,
 • Sprawy rozwodowe i rodzinne,
 • Mediacje sądowe,
 • Obserwacja osób, mienia, obiektów,
 • Ustalenie danych osobowych,
 • Ustalenie przeszłości partnera małżeńskiego,
 • Twarda windykacja należności.

 

Sprawy gospodarcze:

 • Wykrywanie zagrożeń, audio, video, gps,
 • Windykacja należności, których nie udało się odzyskać w sposób miękki,
 • Wywiad gospodarczy, raporty,
 • Wykrywanie zagrożeń w pojazdach i budynkach,
 • Współpraca z policją w sprawach karnych takich jak zabójstwa, kradzieże i porwania

Szerokie kontakty w wielu branżach

Detektywi z Agencji Temida sprawnie wykorzystują swoje szerokie znajomości, jakie zdobyli podczas wieloletniej pracy w branży. Ta solidna baza kontaktów dotyczy między innymi mediów i dziennikarzy, od których specjaliści czerpią wiedzę. Zespół osób, z którymi współpracują, wciąż się powiększa, co przekłada się na ich rozwój i zdobywane doświadczenie. Kontakty ułatwiają detektywom pracę i przekładają się na skuteczność w rozwiązywaniu spraw

Dyskrecja i staranność podczas pracy

 Specjaliści z Agencji Temida doskonale rozumieją, że powierzane im sprawy są dla klientów bardzo delikatne i intymne. Klienci często mówią o problemach rodzinnych, osobistych. Z tego względu wszystkie usługi świadczone są z niezwykłą starannością, precyzją i dbałością o szczegóły. Przykładem takiego działania jest ustalanie wiarygodności partnera małżeńskiego. Dokonanie tego na własną rękę niesie ryzyko rozpoznania przez drugą osobę. Specjalista wykona zdjęcia, które posłużą jako dowody. Powierzenie sprawy detektywowi co prawda wiąże się z wyjawieniem poufnych faktów, ale może być niezwykle ważne, aby pomyślnie rozwiązać problem. Do zachowania poufności zobowiązani są nie tylko detektywi, ale również wszyscy inni pracownicy Temidy. Dobro i bezpieczeństwo klienta stawiane jest ponad wszystko. Każda prowadzona sprawa jest inna, co detektywi doskonale rozumieją. Kluczowe znaczenie ma tutaj skrupulatna analiza wszystkich faktów, wytrwałość oraz dogłębny wywiad. Przeoczenie z pozoru mało istotnych informacji może być zgubne. Każdy szczegół może mieć znaczenie. Sprawdza się nieszablonowe myślenie specjalistów i ich determinacja.

 

Detektyw Żyrardów – twój najlepszy wybór

Spotkałeś się z którąś z wyżej wymienionych spraw? Rzecz jasna musisz zgłosić sprawę na policję. Jednak nie wyklucza to pomocy detektywa. Niestety wiele osób wciąż obawia się skorzystania z takich usług, ponieważ uważa je za zbyt skomplikowane i drogie. Nie warto wierzyć tym mitom. Taka pomoc często okazuje się nieoceniona i niezwykle skuteczna. Agencja detektywistyczna Temida do najlepszy wybór. Działa na terenie całego kraju i zatrudnia najlepszych specjalistów. Pamiętaj, że pierwsze godziny i dni są zwykle kluczowe, dlatego jak najszybciej daj sobie pomóc. Działanie na własną rękę pozbawi cię jedynie czasu i sił. Umów się na bezpłatne konsultacje już dziś. Dowiesz się, co można zrobić w twojej sprawie. Prywatny detektyw Żyrardów pozostaje do twojej dyspozycji.

 

 

 

 

 

 

 

ul. Złota 7,
00-019 Warszawa

Skontaktuj się z nami biuro@agencjatemida.pl

Infolinia:
+48 884 884 997

Agencja Temida.pl

Agencja usług detektywistycznych

Agencja Temida.pl posiada koncesję MSW do podejmowania działań Detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Firma od roku 2020 posiada patronat Wprost.pl..

© Copyrights 2020 Temida Sp. z o.o. – Wszelkie prawa zastrzeżone