Detektyw 24/7

+48 884-884-997
test

Przywłaszczony samochód we Francji

Wynajmowanie samochodów na najem długoterminowy to bardzo dobra alternatywa dla kupowania luksusowych aut. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób często podróżujących i spędzających po kilka miesięcy w różnych miejscach na świecie. Jest to opcja także dla właścicieli różnej wielkości firm. Niestety, możliwość wynajmu aut to również okazja dla złodziei. Wypożyczalnie samochodów coraz częściej padają ofiarą kradzieży lub przywłaszczenia samochodów, które następnie wywożone są za granicę, często do Francji i innych krajów europejskich.

przywłaszczone samochody

Kradzieże i przywłaszczanie aut

Część osób korzystających z usług wypożyczalni samochodów od początku, z premedytacją pożycza je w celu wywiezienia za granicę i nielegalnego spieniężenia. Niektórzy z nich posługują się podrobionymi dokumentami tożsamości, po czym wynajmują auto i znikają. Inni z kolei wynajmują auto na swoje prawdziwe dane i nie przestrzegają terminu zwrotu. Nie zawracają sobie w ogóle głowy konsekwencjami.

Policja bardzo często ma problem z ustaleniem miejsca, gdzie znajduje się skradzione auto. Jego odzyskanie często zajmuje nawet tygodnie lub miesiące. Może w ogóle to tego nie dojść, bowiem auto może być już rozłożone na części. W takich przypadkach lepszym rozwiązaniem jest pomoc takiej osoby jak prywatny detektyw, który ma już doświadczenie w sprowadzaniu i windykacji aut, również zza granicy. Agencja Temida zajmuje się od lat sprowadzaniem skradzionych i wywiezionych aut do Francji i innych państw. Policja w takich przypadkach ma często prawnie związane ręce. Auto, które nie wróci do wypożyczalni, kwalifikują jako przywłaszczone, a nie skradzione. Ten status utrudnia właścicielowi również uzyskanie odszkodowania od ubezpieczyciela, wymierzenie kary złodziejowi i nastręcza szereg innych, powiązanych z tym problemów.

Złodzieje są w swoim procederze coraz bardziej przebiegli. Przykładowo, w ostatnim czasie bardzo popularne jest używanie przez nich zagłuszaczy sygnału GPS. Przez to właściciel auta, mimo zainstalowanego w aucie poprawnie nadajnika, nie jest w stanie okreslić trasy i położenia skradzionego samochodu.

Odebranie przywłaszczonych auta we Francji

Jako właściciel wypożyczalni zmagasz się z problemem aut skradzionych lub wywiezionych do Francji? W tej sytuacji z pewnością pomoże Ci prywatny detektyw z Agencji Detektywistycznej Temida. Działanie detektywa jest kompleksowe –  przeprowadzi działania operacyjne, wywiadowcze i windykacyjne w przypadku gdy ważne jest odzyskiwanie kradzionych samochodów lub przywłaszczonego samochodu, wywiezionego do Francji lub innego kraju Europy. Co to dla Ciebie oznacza? Zajmie się odnalezieniem auta, jego odebraniem i sprowadzeniem prosto do właściciela. Detektywi z Agencji Temida mają doświadczenie w windykacji i odzyskiwaniu przywłaszczonych samochodów z terenu całej Europy. Sprawdź doniesienia prasowe o sukcesach Agencji i w przypadku potrzeby niezwłocznie skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz