Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Referencje

Kto nam zaufał

Nasze biuro detektywistyczne cieszy się zaufaniem wielu renomowanych klientów, którzy doceniają naszą dyskrecję, profesjonalizm i skuteczność. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z przedsiębiorstwami, dla których realizujemy zlecenia na najwyższym poziomie. Poniżej prezentujemy logotypy niektórych z naszych zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Referencje

Nasze działania opierają się na transparentności i zadowoleniu klienta. Oto niektóre z opinii, jakie otrzymaliśmy od osób i firm, które zaufały naszemu doświadczeniu:

Marika Szurman

Czekałam kilka lat, żeby swoją rodzinną sprawę oddać w odpowiednie ręce. Trafiłam na Was i wspaniałą osobę tam pracującą. Sprawa w ciągu tygodnia nabrała niewiarygodnego tempa. Jestem ogromnie wdzięczna za Wasze zaangażowania, pomoc na każdym etapie sprawy i wsparcie psychologiczne.

Ocena 5/5

Anna Kuncewicz

Skutecznie, bezpiecznie i profesjonalnie. Korzystanie z tego typu usług może być niekomfortowe a w tym przypadku było komfortowe w stu procentach. Według mnie dokonują rzeczy, które teoretycznie są „niemożliwe”. Dziękuję ❤️

Ocena 5/5

Alicja Czerepińska

Korzystałam z 3 różnych agencji i przyznam że w tej firmie kontakt jest wyjątkowo dobry. Wskazałam kilka adresów gdzie mogą być moje przedmioty, Panowie po zebraniu danych wytypowali zupełnie inny adres i to był strzał w dziesiątke! Uratowali mnie przed Pomowieniem!!! Raz jeszcze dziękuje!

Ocena 5/5

Certyfikaty i zezwolenia

Nasze biuro detektywistyczne działa zgodnie z najwyższymi standardami prawnymi i etycznymi, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty i zezwolenia. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, które pozwalają nam świadczyć usługi detektywistyczne na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Poniżej znajdziecie Państwo wykaz naszych certyfikatów oraz zezwoleń, które gwarantują profesjonalizm i zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.