Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Sprawy gospodarcze

Sprawy gospodarcze stanowią obecnie sporą część ze spraw, nad którymi pracują prywatni detektywi. Odpowiedzialni właściciele firm coraz częściej zwracają się po pomoc do Agencji Detektywistycznej Temida, mając na uwadze bezpieczeństwo i rozwój swojej firmy. W szeroki zakres działań obejmujących sprawy gospodarcze wchodzą usługi związane z wykrywaniem nielegalnych praktyk przedsiębiorców, sprawdzaniem wiarygodności potencjalnych wspólników, wywiadem gospodarczym, prześwietleniem pracowników i inne, według Państwa potrzeb. Jesteśmy elastyczni i otwarci na indywidualną rozmowę.

Właściciele firm na co dzień są odpowiedzialni za szereg działań swojej firmy i z pewnością nie dysponują nadmiarem czasu, który jest potrzeby do dokładnego skontrolowania osób czy firm. Sprawy gospodarcze to bardzo szerokie i pojemne pojęcie. Agencja Detektywistyczna Temida zajmuje się kompleksowo pozyskiwaniem informacji o kontrahencie czy firmie, z którą zamierzają Państwo nawiązać współpracę. Prywatny detektyw przeprowadzi skrupulatny wywiad gospodarczy - sprawdzi firmę we wszystkich dostępnych otwartych rejestrach oraz pod kątem jej wiarygodności. Dotrze również do informacji o gospodarczej przeszłości oraz prawdziwej, obecnej sytuacji majątkowej przedsiębiorstwa i jego zobowiązań. Detektyw może nawiązać kontakt z byłymi lub obecnymi pracownikami firmy, którzy mogą przekazać detektywowi cenne informacje. Istnieje również możliwość prześwietlenia obecnych/przyszłych pracowników pod kątem uczciwości, zachowywania tajemnicy handlowej itp. Nielojalny pracownik to strata i niebezpieczeństwo dla firmy. Agencja Detektywistyczna Temida zajmie się również nieuczciwą konkurencją, kradzieżą mienia i własności intelektualnej itd. Może zebrać informacje na temat przyszłych działań windykacyjnych. Oczywiście wszelkie działania detektywa prowadzone są zgodnie z prawem. Po wykonanej pracy w zakresie spraw gospodarczych otrzymują Państwo szczegółowy raport.

Świadczymy usługi dla wszystkich – małych i dużych przedsiębiorstw, spółek, agencji, jednoosobowych działalności gospodarczych i wszystkich, którzy potrzebują naszej pomocy w tym zakresie. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo firmy i newralgicznych informacji o niej. Zachęcamy do kontaktu z Agencją w celu ustalenia szczegółowo Państwa potrzeb w zakresie spraw gospodarczych. Każdą sprawę naszych klientów traktujemy indywidualnie i priorytetowo.