Detektyw 24/7

+48 884-884-997
test

Sprawy rozwodowe jak działa Detektyw?

W jaki sposób może pomóc detektyw w sprawie rozwodowej?

Sprawy rozwodowe nie należą do najprzyjemniejszych doświadczeń. Zanim jednak popadać w złe emocje, warto skoncentrować się na sprawie rozwodowej. Jeśli tylko zdradę uda się odpowiednio udokumentować, a także to, że nie ma dobrego wpływu na dziecko, sprawę będzie można rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Problematyczne może być zebranie takich dowodów, które mogłyby jednoznacznie przesądzić o zdradzie małżonka lub żony. Jest to szczególnie trudne, gdy podejrzany o zdradę cały czas ma telefon lub laptop przy sobie, a także wtedy, gdy już nie mieszka się z nim w jednym domu. W takich przypadkach prawdziwym wyzwaniem może być ustalenie, z kim się spotyka i w jakich miejscach najczęściej bywa.

Detektyw a zbieranie dowodów

Zbieranie dowodów niewierności jest zadaniem czasochłonnym, wymagającym odpowiedniej wiedzy, a także cierpliwości. Jedno zdjęcie, SMS, czy zeznanie świadka nie wystarczy, by sąd jednoznacznie stwierdził, że doszło do zdrady. Potrzebne będą więc dowody, co do których sąd nie będzie mieć żadnych wątpliwości. Powinny one obrazować sytuację, która wskazuje na to, że faktycznie ma się do czynienia ze zdradą, a nie z przygodą na jedną noc.

Uznawanie dowodów przez sąd.

Bardzo często sąd może nie uznać materiału dowodowego, który zebrał poszkodowany współmałżonek i takie informacje nie zostają zwykle włączone do dokumentacji procesowej. Do takiej sytuacji dochodzi wtedy, gdy zebrane dowody zdrady zostały pozyskane z naruszeniem prawa albo gdy nie wskazują jednoznacznie na winę małżonka. By uniknąć przykrego rozczarowania w sądzie, najlepiej od razu zwrócić się do agencji detektywistycznej. W ten sposób można liczyć na to, że detektyw dostarczy taki materiał dowodowy, co do uznania którego sąd nie będzie mieć żadnych obiekcji.

Doświadczenie detektywa przy sprawach rozwodowych

Detektywi mają doświadczenie w zbieraniu materiału dowodowego dotyczącego zdrady, który można przedstawić przed sądem. Profesjonalista posiada większe uprawnienia, a do tego zna różne techniki śledcze, toteż przygotowanie niezbitych dowodów zdrady zajmuje im zwykle kilka dni. Jednak przeważnie opłaca się wykazać większą dozą cierpliwości i poczekać na materiał nieco dłużej. Sąd bardziej przekonują takie dowody, które są zbierane przez dłuższy czas, na przykład przez kilka tygodni.

Korzystając z usług detektywa, można także uzyskać fachowe wskazówki dotyczące zachowania współmałżonka. Zleceniodawca nierzadko też pozostaje w ścisłej współpracy z detektywem, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy detektyw nie może działać ze względu na ograniczone uprawnienia.

Agencja detektywistyczna potrafi pozyskać dowody zdrady, nie łamiąc przy tym prawa. Są to materiały dobrej jakości i przedstawiające sytuacje, które można zinterpretować tylko w sposób jednoznaczny. Detektyw może więc w znacznym stopniu pomóc w udokumentowaniu zdrady małżonka i uzyskaniu korzystnego rozstrzygnięcia postępowania przed sądem.

Dodaj komentarz