Ustalenie ojcostwa

PROFESJONALNE BADANIA DNA

ZBIERANIE DOWODÓW 

USTALENIE MIEJSCA PRZEBYWANIA

+48 884-884-997

Siegając do encyklopedii dowiemy się, że DNA to kwas deoksyrybonukleinowy, który jest nośnikiem danych genetycznych. Wyodrębnienie go pozwala na określenie wszelich informacji o organizmie. W DNA ludzkim zawarte są geny obojga rodziców, gdyż w połowie dziedziczymy cechy ojca a w połowie cechy mataki.

W każdym roku do sądów wpływa coraz więcej spraw o ustalenie ojcostwa. Powstają pytania takie jak: czy ustalenie można wykonać samemu? Czy takie wyniki będą wiarygodne? W jaki sposób może nam pomóc detektyw?

Najskuteczniejszym sposobem na ustalenie biologicznego rodzica jest profesjonalne badanie DNA w labolatorium, aby takie badanie było możliwe należy dostarczyń dwie próbki materiału, z każdej próbki zostanie wyodrębniony profil genetyczny, który poddany analizie porównawczej da nam odpwoiedź, czy dana osoba jest biologicznym rodzicem. Ważne, aby przy wyborze labolatorium nie sugerować się ceną, a dokładnością wykonywanych procedur, istnieje dużo miejsc, w których ze względu na cięcie kosztów pomijane są ważne elementy procedury, co za tym idzie wynik może być błędny. Istotną informacją jest to, że wynik takiego badania może posłużyć jako dowód w rozprawie sądowej dotyczącej powierzenia opieki na dzieckiem, w sprawie alimentacyjnej lub rozwodowej.

Dlaczego windykacja Temida?

Doświadczenie

Przechodząc przez setki spraw windykacyjnych zyskaliśmy ogromne doświadczenie w swoich działaniach. Wiemy jak szybko i skutecznie odzyskać pieniądze.

Wiedza

Przez wiele lat działań udało nam się zdobyć wiedzę jak skutecznie przeprowadzić działania windykacyjne, jednocześnie nie łamiąc prawa. Wiedza i narzędzia z jakich korzystamy to klucz do sukcesu.

Zespół wykwalifikowanych ludzi

Nasza windykacja to szerokie działania prawno – detektywistyczne. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, wraz z prawnikiem nakreślamy plan działania. Nasi detektywi gromadzą dane, odnajdują majątki, mienie i ludzi co sprawia, iż wiemy czy dług jest do ściągniecia tym samym nie naciągamy klientów na bezskuteczne działania windykacyjne. 

Jasność sytuacji i kosztów od samego początku

Zamin przystępujemy do windykacji dokonujemy należytego sprawdzenia pełnej dokumentacji sprawy, dokonujemy wyceny, następnie podpisujemy umowę.

Domowe testy na ojcostwo

Świat idzie do przodu. Wiele firm oferuje domowe testy DNA. Można je zamówić przez internet lub zakupić w aptece. Plusem jest zachowanie poufności i anonimowiści, bezboleśnie i pocichu możemy wykonać taki test w domowym zaciszu. Zamawiamy zestaw do wykonania badania, zawiera on rękawiczki, prodówki oraz wymazówki, jedyne co musimy zrobić to pobrać materiał genetyczny z wewnętrznej części policzka i odopowiednio go zabezpieczyć. Coraz więcej firm oferuje również badanie z włosa, śliny lub innego materiału genetycznego. Zabezpieczone probówki wysyłamy do firmy, która wykonuje badania. W wybrany przez nas sposób otrzymujemy wyniki badań: mailowo, telefoniczne lub pocztą. Wynik badania powinien jednoznacznie wykazywać czy dana osoba jest powiązana biologicznie z dzieckiem. Należy pamiętać, że wynik z takiego badania nie jest równomierny z wynikiem badań wykonanych w profesjonalnych labolatoriach, które ściśle przestrzegają procedur badawczych.

Rola naszego detektywa

Wynajęcie detektywa w sprawach ustalenia ojcostwa będzie niezbędne w sytuacji kiedy ojciec dziecka jest nieznany lub jego adres zamieszkania jest nieznany. W tej sytuacji detektyw pomoże ustalić kim jest ojciec lub gdzie przebywa. Wynajęcie detektywa ma też ogromne znaczenie w sytuacjach kiedy jest do wykonania tylko badanie DNA. Nasi ludzie mają doświadczenie w pobieraniu materiału genetycznego, dzięki czemu wynik wykinanego testu będzie wiarygodny, ponadto współpracujemy z zaufanymi placówkami laboratoryjnymi, które w pełni spełniają wymogi normy ISO 17025. Detektyw zanim pobierze próbki, przeprowadzi rozpoznanie sprawy, zapozna się ze wszystki szczegółami. W razie potrzeby zaproponuje inne rozwiązania, które mogą pomóc, jego pomoc może przydać się również podczas rozwodu lub sprawy alimentacyjnej. Warto skorzystać z usług detektywistycznych, gdyż daje to szeroki pakiet możliwości, w przypadku dalszych problemów w sprawie.

Infolinia 24h +48 884 884 997

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, nawet przy najcięższych sprawach.

ul. Złota 7,
00-019 Warszawa

Skontaktuj się z nami biuro@agencjatemida.pl

Infolinia
+48 884 884 997

Agencja Temida.pl

Agencja usług detektywistycznych

Agencja Temida.pl posiada koncesję MSW do podejmowania działań Detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Firma od roku 2020 posiada patronat Wprost.pl..

Dołącz do Nas na Facebooku

© Copyrights 2020 Temida Sp. z o.o. – Wszelkie prawa zastrzeżone