Sprawdzenie wiarygodności partnera

WYWIAD ŚRODOWISKOWY

OBSERWACJA PARTNERA

 

+48 884-884-997

Twój partnej coś ukrywa? Czujesz, że coś jest nie tak jak należy. Pierwsza myśl jaka się nasuwa to zdrada. Często jednak jest drugie dno, tajemnice jakie miewacją przed sobą ludzie lubią być mroczne jednocześnie całkowicie zmieniają nasze patrzenie na drugą osobę. Jako detektywi na co dzień stykamy się z historiami, które normalnemu człowikowi wydają się nie realne. Życie pisze sceneruje tjakich nawet człowiek z największą wyobraźnią nie jest z stanie wymyślić.

Kiedy partnera staje się niewiarygodny?

Kiedy druga osoba zaczyna zachowywać się dziwnie, cichnie kiedy pytamy o powód takiego stanu, zastanawiamy się czy aby na pewno czegoś przed nami nie ukrywa. Najcześciej tak właśnie jest. W tej sytuacji warto wziąć detektywa zamiast samemu na siłe wyciągać wnioski. Zdarza się, że tajemnice są nieznaczące a powód ich ukrywania to po prostu nieśmiałość lub nieumiejętność komunikacji, jednak są sytuacje kiedy ukrywane sekrety mogą mieć wpływ na całe nasze przyszłe życie.

Zachowania, które powinny niepokoić

Ciągłe delegacje

Nagłe wyjścia z domu

Nadgodziny w pracy

Szybkie kasowanie wiadomości

Zamknięcie się w sobie

Czerwone oczy i dziwne zachowanie

Unikanie rozmów o przeszłości

Agresja i nerwowość

Jak dokonamy sprawdzenia wiarygodności?

Zgłoś się do nas! Agencja Temida, przeprowadzi analizę przekazanych informacji. W razie potrzeby przeprowadzimy wywiad środowiskowy, sprawdzimy przeszłość Waszego partnera lub przeprowadzimy obserwację. Ludzie ukrywają różne rzeczy: posiadanie kochanka, dawne wyroki, problemy psychiczne, nałogi często również dzieci z poprzednich związków. Warto sprawdzić wiarygodność partnera zanim nasze życie zamieni się w piekło. Spotykaliśmy sytuacje, w których przyszła panna młoda zgłaszała się z prośbą o sprawdzenie swojego partnera, po sprawdzeniu okazywało się, iż jej przyszły mąż ma zakaz zbliżania się do jej poprzedniczek z powodów znęcania się nad nimi. Nie pozwól, aby taka czy inna sytuacja spotkała Ciebie. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, zadzwoń do nas, wysłuchamy Twojej historii i ustalimy plan działania.

Jesteśmy nie tylko dektywami, nasza agencja składa się z zespołu ludzi z branż pokrewnych. W sytuacji kiedy w wyniku naszych działań, Państwa życie będzie musiało ulec zmianie, pomożemy. Skontaktujemy Państwa z psychologiem i pomożemy podjąć kroki prawne, skierujemy sprawę do mediacji aby zaistniałą sytuację rozwiązać.

Infolinia 24h +48 884 884 997

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, nawet przy najcięższych sprawach.

ul. Złota 7,
00-019 Warszawa

Skontaktuj się z nami biuro@agencjatemida.pl

Infolinia
+48 884 884 997

Agencja Temida.pl

Agencja usług detektywistycznych

Agencja Temida.pl posiada koncesję MSW do podejmowania działań Detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Firma od roku 2020 posiada patronat Wprost.pl..

Dołącz do Nas na Facebooku

© Copyrights 2020 Temida Sp. z o.o. – Wszelkie prawa zastrzeżone