Detektyw 24/7

+48 884-884-997
test

Wykrywanie podsłuchów w biurze

Zakładanie podsłuchów to coraz bardziej powszechna praktyka. Stosuje ją już wiele osób z różnych powodów, prywatnych czy służbowych. W tym drugim przypadku, jedną z przyczyn może być chęć wykradzenia informacji przez nieuczciwą konkurencję. Jeżeli obawiasz się, że padłeś ofiarą nielegalnego podsłuchu, koniecznie szukaj pomocy i przygotuj się na wykrywanie podsłuchów. Obecnie dostęp do sprzętu jest dla każdego bardzo łatwy. Jest też w pełni legalny i nie podlega kontroli. Dlatego też w Twoim biurze mogą znajdować się podsłuchy, kamerki i wiele innych sprzętów nastawionych na wykradanie informacji. Nie pozwól, aby wrażliwe dane wyciekły z Twojego biura i skorzystała z tego konkurencja. Skontaktuj się w tej sprawie z prywatnym detektywem, którzy przeprowadzi profesjonalne wykrywanie podsłuchów w biurze.

Zakładanie podsłuchów w świetle prawa

Polskie prawo mówi, że zakładanie podsłuchów nie jest legalne. To zagadnienie przedstawia poniżej przytoczony artykuł 267 kk:

„§1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 (…)”.

Wykrywanie podsłuchów zaś jest legalne i to właśnie powinieneś zrobić, jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie swojego biura.

Wykrywanie podsłuchów w biurze na własną rękę

Jeżeli masz podejrzenia, że w Twoim biurze zainstalowany jest podsłuch, możesz spróbować znaleźć go samodzielnie. Sprawdź wszystkie miejsca, w których zmieszczą się małych rozmiarów sprzęty szpiegujące – przeszukaj lampy, elektronikę, ramy itd. Zwróć uwagę, czy w pomieszczeniu nie pojawiły się nowe przedmioty, a stare nie zmieniły miejsca. Prawdopodobnie jednak znalezienie podsłuchu będzie bardzo trudne. Jeżeli nic nie znalazłeś, możesz zakupić sprzęt do wykrywania podsłuchów w biurze.

Sprzęt do wykrywania podsłuchów w biurze

Na rynku istnieje ogromny wybór sprzętu, który ułatwi Ci wykrywanie podsłuchów. Należy go dobrać w zależności od tego, czego szukasz, w jakim pomieszczeniu, jaka jest jego charakterystyka i jakim budżetem dysponujesz. Jednak najskuteczniejszą, a jednocześnie najłatwiejszą dla Ciebie drogą będzie wynajęcie profesjonalnego, prywatnego detektywa, który zrobi wszystko za Ciebie.

Wykrywanie podsłuchów w biurze z prywatnym detektywem

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielką wagę mają informacje, które są procesowane w Twoim biurze. Co by było, gdyby wpadły w niepowołane ręce? Nie musisz się o tym przekonać – juz teraz zorganizuj sobie pomoc prywatnego detektywa. Detektyw dysponuje profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu jest w stanie wykryć na przykład kamery, podsłuchy telefonów, mikrofony, dyktafony analogowe i cyfrowe, karty SIM, telefony komórkowe, mikrosłuchawki Bluetooth, nadajniki mikrofalowe, lokalizatory GPS, itd. Większości z nich nie dasz rady odnaleźć samodzielnie, dlatego zleć tę pracę profesjonaliście. Równolegle z wykrywaniem podsłuchów w biurze, detektyw wykona też inspekcję sieci elektrycznej i telefonicznej. Detektyw, oprócz profesjonalnego przygotowania w postaci sprzętu, ma również doświadczenie i intuicję. Możesz być pewny, że nie przeoczy żadnego, szkodliwego dla Ciebie sprzętu szpiegującego. Przekaż swoją firmę w dobre ręce. Zapraszamy do zakładki Kontakt

Dodaj komentarz