Poszukiwanie mienia

Poszukiwanie mienia

Kradzież mienia istniała zawsze, z biegiem lat i rozwoju technologii rosną możliwości odnalezienia i odzyskania skradzionej rzeczy. Jednak największym problemem nie są kradzieże a przewłaszczenia. W ich przypadku zgłoszenie sprawy na policję jest dużo bardziej skomplikowane, gdyż sami powierzyliśmy przedmiot osobie, która nie chce nam go oddać. Policja w tej sytuacji rozkłada ręce i niechętnie przyjmuje sprawę, gdyż ich możliwości działania i egzekwowania odzyskania przedmiotu są ograniczone prawem.

Kradzieże i przewłaszczenie mienia dotyczą częściej firm, niż osób prywatnych. Odnalezienie samochodów, maszyn budowlanych czy urządzeń powierzonych pracownikom, którzy „zapomnieli” oddać je wraz z zakończeniem umowy to sprawy, które trafiają do nas najczęściej. Częstym procederem jest kradzież samochodów ciężarowych wraz z załadunkiem. W sytuacjach kiedy w zaginięcie przedmiotu wmieszany jest pracownik, wykorzystywana jest obserwacja mobilna lub stacjonarna, ustalamy gdzie może znajdować się ten przedmiot, sporządzamy raport i zbieramy dowody, które mogę zostać wykorzystane w przypadku sprawy sądowej. Kiedy sprawcą zaginięcia mienia jest osoba z zewnątrz, sprawa odnalezienia przedmiotu staje się bardziej skomplikowana, jednak dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiednim technikom operacyjnym ustalenie miejsca przetrzymywania przedmiotu jest dla nas możliwe. Odnajdujemy przedmioty zarówno na terenie Polski jak i poza jej granicami. Dzięki przeprowadzeniu wielu takich spraw poznaliśmy procedury policyjne, wiemy jakie dokumenty i informacje będą niezbędne do zgłoszenia sprawy na policje, tym samym jesteśmy w stanie pomóc w przyspieszeniu odzyskania przewłaszczonego przedmiotu.

Poszukiwanie mienia osób prywatnych.

Sprawy najczęściej dotyczą skradzionego samochodu, aparatu, laptopa czy innych mniejszych przedmiotów, które łatwo ukryć. Często dochodzi do sytuacji, w której ktoś z rodziny po uprzedniej kłótni ukrywa rzeczy należące do drugiej osoby. W tej sytuacji analogicznie do spraw biznesowych, przeprowadzamy obserwacje i sporządzamy raport. Kradzieże aut to zupełnie odrębna kategoria naszych działań. To właśnie ten dział jest naszym konikiem. Połączenie wiedzy z odpowiednio szybkim działaniem zawsze kończy się sukcesem. Przypominamy sukces naszego detektywa, który odzyskał najdroższy skradziony samochód w historii Polski. Fakt.pl . Czasem lepiej od razu skorzystać z pomocy detektywa niż brać sprawy w swoje ręce, gdyż w przypadku kradzieży samochodu każda godzina jest cenna. Znamy sposoby działania złodziei co pomaga nam w odzyskiwaniu zaginionych rzeczy.

Zadaniem detektywa jest odnalezienie i zabezpieczanie mienia w sposób dyskretny. Detektywi agencji TEMIDA posiadają odpowiednie kwalifikacje, aby przystąpić do poszukiwań. Zakończone zlecenie skutkuje nie tylko odnalezieniem mienia, ale również niekiedy znalezieniem sprawcy. Dokładamy wszelkich starań, aby przekazany przez nas materiał dowodowy tj. nagrania video i audio, zdjęcia i raport przyczyniły się do ukarania sprawcy. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu.

Kontakt z nami

E-mail

biuro@agencjatemida.pl

Telefon 24h

+48 884 884 997

Biuro Detektywistyczne

ul. Złota 7,00-019 Warszawa

Formularz kontaktowy

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com