Testerzy wierności

Testerzy wierności

Coraz więcej osób obawia się niewierności swojego partnera. Są nieufne i mają podejrzenia zdrady. Potrzebują konkretnych dowodów. Z tego względu decydują się na przetestowanie wierności męża lub żony. Takie usługi oferuje Agencja detektywistyczna Temida.

Na czym polega testowanie wierności?

Testowanie wierności to kontrolowane uwodzenie, umiejętnie sterowany przez testerkę albo testera wierności flirt, który ma dostarczyć dowodów podatności na zdradę. Testerzy mogą poznać zwyczaje osoby testowanej i dowiedzieć się, czy jest skłonna do zdrady.
Przykładowo, gdy twój mąż wychodzi z kolegami na piwo, po kilku godzinach dosiada się do niego młoda, atrakcyjna kobieta, która jest testerką wierności. Może zostawić mu swój numer telefonu i zaproponować spotkanie. W ten sposób uzyskasz dowód podatności na zdradę i sprawdzisz psychikę testowanego.

Sprawdzanie wierności ogranicza się do rozmowy, flirtu, spojrzenia oraz gestów. Nigdy w grę nie wchodzą stosunki seksualne. Celem jest sprawdzenie wierności partnera i zebranie dowodów na istnienie zdrady. Na podstawie takiego spotkania można wiele wywnioskować. Testerzy działają na terenie siłowni, restauracji i biur – tam, gdzie często przebywa partner. Zebrane dowody mogą zostać okazane w sądzie jako dowody podczas rozprawy rozwodowej.

Spotkanie zostaje udokumentowane i zarejestrowane za pomocą filmów i zdjęć wykonanych w ukryciu. Klient dostaje wszelkie zebrane materiały oraz pisemne sprawozdanie z przebiegu randki. Może je wykorzystać na potrzeby własne lub podczas sprawy sądowej.

Sprawdzenie wierności partnera - pomoc detektywa

Dlaczego warto skorzystać z usług Agencji detektywistycznej Temida? Specjaliści podczas wykonywanych zadań zachowują pełną poufność i dyskrecję. Testerzy podlegają stałej kontroli i są profesjonalni. Możesz liczyć na dokładne sprawozdanie z przebiegu spotkania i co najważniejsze będziesz mieć pewność co do wierności swojego partnera. Skorzystaj z usług Agencji detektywistycznej Temida.

Kontakt z nami

E-mail

biuro@agencjatemida.pl

Telefon 24h

+48 884 884 997

Biuro Detektywistyczne

ul. Złota 7,00-019 Warszawa

Formularz kontaktowy

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com