Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Wykrywanie GPS w pojazdach

Skontaktuj się w tej sprawie

Agencja Detektywistyczna Temida ma w swojej szerokiej ofercie usług także popularne wykrywanie GPS w pojazdach. Obecnie szpiegujące nadajniki GPS mogą być z łatwością zakupione i szybko zamontowane w pojeździe, bez zgody i wiedzy jego właściciela co jest oczywiście nie zgodne z prawem. Nowoczesne sprzęty potrafią nawet śledzić samochód w czasie rzeczywistym i zaznaczać jego położenie na internetowej mapie. Samodzielne wykrywanie GPS w pojazdach, bez posiadania specjalistycznego sprzętu oraz wiedzy, jest praktycznie niemożliwe. Jeżeli chcą Państwo mieć pewność, że pojazd jest wolny od niechcianego nadajnika, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy Państwu naszą kompleksową usługę w tym zakresie. Cechuje nas wysoki poziom usług oraz pełna dyskrecja w działaniu. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie z usług oraz uzyskanie poczucie bezpieczeństwa.

Czy da się wykryć nadajnik GPS w pojazdach autach? Nadajniki GPS zawsze są skrzętnie ukryte. Prywatny detektyw, technik jest w posiadaniu stosownego sprzętu specjalistycznego, który jest w stanie odszukać różne rodzaje sprzętu szpiegującego. Wykrywa nadajniki aktywne oraz te w stanie spoczynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, technicy, detektywi jest zaznajomiony z techniką obsługi sprzętu oraz posiada wiedzę, w których miejscach w aucie najczęściej nadajniki są ukrywane.

Jak wygląda w praktyce wykrywanie?

  1. Kontakt z klientem, analiza sytuacji  
  2. Fizyczne wykrywanie sprzętu inwigilacyjnego.
  3. W przypadku odnalezienia, zdjęcie sprzętu w asyście policji.
  4. Dodatkowo płatne, nie wymagane – > Przeprowadzenie kompleksowej analizy znalezionego sprzętu – ekspertyza. Powiadomienie organów ścigania

Chcąc zaoszczędzić Państwa czas, oferujemy całościową usługę przeprowadzenia wykrywania GPS w pojazdach, tym samym dbając o Państwa prywatność i bezpieczeństwo. Każda Państwa sprawa traktowana jest przez nas indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z Agencją Detektywistyczną Temida – jako profesjonaliści gwarantujemy kompetencję, skuteczność i szybkość w działaniu.

Jaki sprzęt posiada Agencja Temida?

  1. Analizatory widma
  2. Wykrywacz złącz nieliniowych
  3. Wykrywacz pola magnetycznego
  4. Kamera termowizyjna
  5. Kamera inspekcyjna 
  6. Lustra asferyczne

Nie trać czasu na prawdopodobnie bezowocne poszukiwania gpsów czy sprzętu do nieuprawnionego pozyskiwania informacji. Skontaktuj się z nami. Telefon Alarmowy 884 884 997

Agencja detektywistyczna

Temida Skontaktuj się z nami