Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Prywatny Detektyw Warszawa Agencja Temida.pl

W czym możemy Ci pomóc?

Czujesz, że zostałeś zdradzony i chcesz dotrzeć do dowodów niewierności partnera małżeńskiego? Przed wytoczeniem sprawy sądowej musisz mieć solidne argumenty. Boisz się obserwacji na własną rękę, gdyż może się to skończyć rozpoznaniem przez współmałżonka.

Zostałeś oszukany przez kontrahenta? Nieuczciwi ludzie zdarzają się na każdym kroku. Zaufałeś komuś, a on to wykorzystał? Błędy przyniosą straty zarówno finansowe, jak i zdrowotne – pozbawią cię sił i spokoju. Czujesz się bezsilny i potrzebujesz wsparcia.

Twój samochód lub inne mienie, na które pracowałeś latami zostało skradzione? W pierwszej chwili ogarnia cię niedowierzanie i strach, ale szybko zaczynasz rozważać, co możesz zrobić w tej sprawie. Nie masz doświadczenia ani potrzebnego sprzętu. Zgłaszasz całą sytuację na policję, ale co jeszcze powinieneś zrobić?
To tylko kilka przykładów sytuacji, w których warto aby sprawą zajął się prywatny detektyw. Trudne sprawy zdarzają się każdego dnia na całym świecie. Agencja Detektywistyczna Temida pozostaje do Państwa dyspozycji. Poznaj najważniejsze informacje o firmie.

Prywatny Detektyw Temida – Warszawa

Agencja Temida zatrudnia licencjonowanych detektywów oraz specjalistów z kilku dziedzin. Efektywność ich pracy jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, zaangażowania i wciąż poszerzanej wiedzy z dziedziny kryminalistyki.

Prywatni detektywi korzystają też z szerokiej sieci kontaktów, którą zdobyli przez lata pracy. Biuro ulokowane jest w centrum Polski, co bardzo ułatwia dostęp z różnych miast. Siedziba znajduje się przy ulicy Złotej 7/18 w Śródmieściu Warszawy, ale działa na terenie całego kraju, a nawet w razie potrzeby za granicą.

Agencja powstała w 2019 roku. Detektywi osiągają duże sukcesy między innymi w odzyskiwaniu skradzionych lub przywłaszczonych pojazdów.

Firma posiada aktualny wpis do Rejestru Działalności Detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych koncesję MSW do wykonywania działań detektywistycznych oraz prestiżową nagrodę Orły Wprost 2021.

Działalność jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej.

Jak działają specjaliści Agencji Temida?

W pierwszej kolejności umów się na bezpłatne konsultacje. Detektywi pamiętają o indywidualnym podejściu do każdej sytuacji, dlatego zawsze biorą pod uwagę wszystkie szczegóły i skrupulatnie analizują fakty, a także dokumenty dostarczone przez klienta co przekłada się na rozwiązanie sprawy z pozoru niemożliwej do rozwikłania. Agencję Detektywistyczną Temida odróżnia od innych Agencji czy firm detektywistyczny fakt iż, każde zlecenie omawiane jest w szerokim gronie osób wyspecjalizowanych w kilku pokrewnych dziedzinach takich jak, prawo, psychologia, socjologia, technika operacyjna. Dzięki temu rozwiązujemy problem a nie tylko oferujemy taką usługę jak obserwacja osób. Dla nas bardzo ważna jest etyka pracy. Odmawiamy podjęcia się spraw nie etycznnych!

Zakres usług agencji Temida.

Prywatny Detektyw Warszawa w Agencji Temida nie ograniczają się do jednej specjalizacji. Ich zakres usług jest bardzo szeroki. Mają duże doświadczenie w rozwiązywaniu spraw cywilnych i gospodarczych. Każda sprawa wymaga dogłębnej analizy to jest niezwykle istotne.

Sprawy cywilne

Sprawy gospodarcze

  • Poszukiwanie zaginionych i ukrywających się osób,
  • Odzyskiwanie kradzionych i przywłaszczonych pojazdów, mienia
  • Obserwacja osób
  • Weryfikacja partnera biznesowego, kontrahentów i pracowników
  • Wywiad gospodarczy, wywiad środowiskowy
  • Wywiad windykacyjny
  • Wykrywanie podsłuchów
  • Wykrywanie urządzeń lokalizujących

Zaufaj specjaliście.

Prywatny Detektyw Warszawa Marcin Miklaszewski

Założyciel Agencji Detektywistycznej Temida Prywatny Detektyw Marcin Miklaszewski jest z Wykształcenia Technikiem Akustykiem, Psychologiem, Licencjonowanym Detektywem, Licencjonowanym Kaskaderem, oraz Posiadaczem Patentu Strzeleckiego. To członek Klubu Strzeleckiego Cover, Członek Stowarzsyszenia Kolekcjonerów broni, Członek Stowarzyszenia IPA Polska –  Grupa Ślaska, Detektyw Marcin Miklaszewski jest ambasadorem, przedstawicielem jednego z największych Stowarzyszeń detektywów IAOPD (St. Petersburg) na Polskę, oraz członkiem kilku mniejszych Stowarzyszeń na całym świecie. Posiada wpisy na listę KPZT (Zabezpieczenia techniczne) oraz KPOF (Licencja ochrony osobistej). Jest specjalistą do spraw socjotechnicznych. Ukończył wiele kursów specjalistycznych w tym zaawansowane kurs Technik Przesłuchań FBI, Techniki prowadzenia rozmów, negocjacji i inne. Marcin Miklaszewski posiada również Stopień G5 w Krav Maga.

Pełna dyskrecja i poufność w każdej sprawie

Klienci zgłaszający się do Agencji Temida bardzo często mówią detektywom o prywatnych, sekretnych sprawach. Dotyczą one między innymi problemów osobistych, rodzinnych, jak i kwestii związanych z firmą. Podczas prowadzenia każdego zadania niezwykle ważne jest zachowanie pełnej dyskrecji i poufności. Prywatni Detektywi zawsze zwracają uwagę na ten aspekt swojej pracy. Obowiązują ich przepisy o ochronie danych osobowych. Dbają, by klient czuł się pewnie i bezpiecznie. Po zakończeniu procesu wszelkie dane osobowe, które nie zostały odebrane, są niszczone, aby nie wpadły w niepowołane ręce. Każdy, kto korzysta z usług detektywa, ma prawo oczekiwać, że wszelkie działania będą zgodne z prawem i prowadzone w sposób etyczny.

Najważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo klienta. Do zachowania poufności oraz dyskrecji zobowiązani są nie tylko detektywi. Nakaz ten dotyczy wszystkich pracowników Agencji Detektywistycznej Temida. Kluczowe jest więc zaangażowanie w każdą sprawę i dobry kontakt z klientem.

Szerokie kontakty z wielu branż

Znajomości przydają się w wielu dziedzinach życia, jednak w pracy prywatnego detektywa ma to szczególne znaczenie. Nietypowe przypadki wymagają nieszablonowego myślenia i często niestandardowych kroków. Dzięki wieloletniej pracy specjaliści mogą pochwalić się bardzo szeroką siecią kontaktów. Dotyczy ona wielu branż.

Między innymi mają znajomości w mediach i wśród dziennikarzy, od których specjaliści czerpią doświadczenie i wiedzę. Koligacje mają przełożenie na efektywność ich pracy i znacznie ułatwiają podejmowanie działań. Prywatni Detektywi wciąż współpracuję z nowymi osobami, dzięki czemu ich zespół systematycznie się powiększa. Sprzyja to ich rozwojowi i zdobywaniu doświadczenia.

Agencja Temida – praca na najwyższym poziomie

Specjaliści wciąż podnoszą jakość swoich usług, co przekłada się na wysokie zadowolenie klientów. Bardzo ważne jest zaangażowanie w każdą sprawę i indywidualne podejście do każdego. Nawet z pozoru proste do rozwiązania sprawy mogą okazać się bardziej skomplikowane, niż początkowo byśmy zakładali.

Z tego względu detektywi z Agencji Temida Warszawa biorą pod uwagę każdy szczegół i są spostrzegawczy. Ponadto potrafią zachować spokój, opanowanie w każdej sytuacji. Odporność na stres jest podstawą sukcesu w tej branży. Praca wymaga mocnych nerwów i zachowywania równowagi, z czym detektywi świetnie sobie radzą.

Prywatny Detektyw Warszawa wielokrotnie stanowią wsparcie emocjonalne dla swoich klientów. Towarzyszą im w trudnych chwilach takich jak rozpad małżeństwa, udowodnienie zdrady czy też kradzież mienia. Ludzie często działają wtedy pod wpływem emocji. Bardzo ważne jest więc zachowanie spokoju i cierpliwości. Zagadki kryminalne wymagają precyzyjnych działań rozłożonych w czasie. Nie da się ich rozwiązać w kilka chwil. Profesjonalizm jest widoczny na każdym kroku.

Prywatny Detektyw Warszawa – twój najlepszy wybór

Powyższe cechy świadczą o kompetencji pracowników Agencji Temida. Jeśli spotkała cię trudna sprawa, która być może trwa już jakiś czas i spędza sen z powiek, nie działaj na własną rękę. W ten sposób jedynie tracisz czas, siły i nadzieje. Ponadto narażasz się na rozpoznanie przez osoby podejrzane. Możesz jedynie utrudnić późniejszą pracę detektywów. Takie usługi nie są drogie, a pomoc będzie niezwykle skuteczna.

Prywatny Detektyw Warszawa z Agencja detektywistyczna Temida to najlepszy wybór. Dobra lokalizacja biura pozwala specjalistom sprawnie przemieszczać się po całym kraju. Zakres usług jest bardzo szeroki. Doświadczenie detektywów, szeroka sieć kontaktów, dobry sprzęt oraz  wykształcenie to gwarancja sukcesu.

Nie zapominaj, że często to pierwsze godziny są decydujące, jeśli chodzi o pozytywne rozpatrzenie sprawy.

Jak umówić się na konsultacje?

Poza zgłoszeniem na policję i powiadomieniem odpowiednich władz możesz zrobić coś jeszcze. Już dziś umów się na bezpłatne konsultacje. W wielu sytuacjach okazuje się, że takie działanie przynosi oczekiwane rezultaty. Zależy ci przecież na jak najszybszym rozwiązaniu problemu. Prywatny Detektyw z Warszawy skupi się na twojej sprawie, znajdą najlepsze rozwiązania i doradzą, co można zrobić. Wypełnij formularz na stronie lub w razie pilnej potrzeby dzwoń na infolinię.

Dodatkowo system Alert Box umożliwia anonimowe przekazanie informacji w sprawie. Zanim zdecydujesz się na kontakt, ustal jak najwięcej szczegółów i faktów. Umożliwi to pracę specjalistom i w razie potrzeby zgłoszenie na policję. Informacje zostaną przekazane do odpowiedniego dziennikarza śledczego lub właściwej jednostki. Prywatny detektyw pozostaje do twojej dyspozycji.