Detektyw 24/7

+48 884-884-997

Wywiad windykacyjny

Skontaktuj się w tej sprawie

Wywiad windykacyjny

Chcesz uzyskać większą skuteczność w odzyskaniu należności od dłużnika? Szukasz profesjonalnej firmy, która pomoże Ci zdobyć i zweryfikować informacje o Twoim dłużniku? Agencja Temida to najlepsze miejsce w poszukiwaniu detektywa, który wykona dla Ciebie wywiad windykacyjny. Sprawdzimy wszystko co niezbędne do przeprowadzenia czynności windykacyjnych. Szukanie po omacku może być czasochłonne i nie przynieść korzyści, wywiad windykacyjny jest niezbędny w celu przeprowadzenia skutecznego odzyskania należności. Nie trać czasu! Nie trać więcej pieniędzy! Zaufaj naszym detektywom- specjalistom w dziedzinie wywiadu.

Wywiad windykacyjny – jaki jest jego cel?

Celem wywiadu windykacyjnego jest zdobycie jak największej ilości informacji dotyczących dłużnika. Weryfikujemy stan dochodów i zgromadzonego majątku dłużnika, jego koszty bytowe, sprawdzamy obecną pozycję zawodową. Weryfikujemy jego zobowiązania wobec innych podmiotów. Wywiad windykacyjny w swoich założeniach jest podobny do wywiadu gospodarczego, jednak ten drugi w większości odnosi się do firm, a osoba windykowana może być podmiotem prywatnym. Dane, które zostaną zebrane podczas wywiadu mogą się okazać wystarczające, aby od razu ściągnąć dług, bądź pozwolą napisać plan dalszego działania. Ściąganie należności nie należy do prostych spraw, dla tego odpowiednie przygotowanie jest tak ważne. W ramach rozszerzonego wywiadu windykacyjnego warto przeprowadzić obserwację figuranta, aby pozyskać maksymalnie aktualne informacje o jego działaniach.

Wywiad windykacyjny – szczegółowe dane majątkowe

Jako agencja detektywistyczna uznajemy tylko fakty, nie posługujemy się w raportach danymi, które uprzednio zostały zasłyszane a nie zweryfikowane.
Nie uznajemy dróg na skróty. Na zlecenie każdego klienta zbieramy dane i składamy kompleksowy raport o dłużniku.

Co ustalamy?

  • Weryfikujemy wszystkie źródła dochodów dłużnika (legalne i nielegalne),
  • Sprawdzamy i weryfikujemy konta bankowe należące do figuranta
  • Uzyskujemy informacje o ruchomościach zbytych i aktualnych
  • Uzyskujemy informacje o nieruchomościach zbytych i aktualnych
  • Sprawdzamy czy figurant nie wzbogacił się poprzez spadek lub wygraną

Wywiad windykacyjny – Twoja sprawa w dobrych rękach!

Nasza agencja działa wielopłaszczyznowo. Podsumowując, dobrze przygotowany raport pomoże Państwu w działaniach windykacyjnych, jesteśmy w stanie nie tylko pomóc przygotować wywiad, ale również przeprowadzić Państwa przez pełny proces windykacyjny. Rzetelność i zdobyte doświadczenie sprawia, że jesteśmy wyjątkowo skuteczni.

Agencja detektywistyczna

Temida Skontaktuj się z nami