PRYWATNY DETEKTYW PRUSZKÓW

Prywatny detektyw – Oddział Pruszków

Prywatny Detektyw Pruszków Temida.pl

Prywatni detektywi z Agencji Temida są dostępni do Państwa dyspozycji. Poniżej kilka informacji o firmie.

Agencja Temida, to zespół specjalistów z doświadczeniem. Detektywi dostarczają klientom zaawansowane usługi prawno-detektywistyczne na terenie Pruszkowa i okolic. Detektywi od wielu lat zajmują się zbieraniem materiału dowodowego oraz wsparciem dla przedsiębiorstw i osób prywatnych. Detektywi z Agencji Temida Działają w takich sprawach jak Gospodarcze, Cywilne, Rodzinne, Kryminalne. Do każdego zlecenia nasi Agenci podchodzą z bardzo dużym zaangażowaniem. Każda Państwa sprawa wymaga odrębnego wywiadu i dogłębnej analizy aby sporządzić odpowiedni plan działania.


Prywatny Detektyw Pruszków – Pełna Dyskrecja

Nasi Prywatni Detektywi z Pruszkowa wspierają klientów w wyjątkowo nieprzyjemnych dla nich sytuacjach. Przez wiele lat działaności oraz dużym zaangażowaniem i wyjątkowo jednostoowymp podejście zyskaliśmy sobie na zaufanie wśród naszych klientów. Przede wszystkim Agnecja Temida zyskała renomę na naszym rynku odnajdując wiele przywłaszczonych i skradzionych samochodów osobowych, koparek i innych ruchomości.ilość pozytywnie rozwiązanych przez Agencję spraw mówi sama dla siebie. Zakończenie sprawy sukcesem jest dla nas najwyższą wartością jak i bezpieczeństwo naszych klientów. Prywatni Detektywi z Agencji działają za zachowaniem najwyśzej poufności informacji.

Działamy niekonwencjonalnie.

Zlecenia zakończone są sukcesem niemalże w każdym przypadku. Jest to możliwe, między innymi, dzięki dogłębnej analizie każdej sprawy, indywidualnemu podejściu i niekonwencjonalnym działaniom i narzędziom jakimi dysponujemy. Działamy łącznąc ze sobą różne dziedziny i Działy wiedzy, które pomagają nam w procesie śledczym to, detektywistyka, socjotechniki, media internetowe, telewizje, wywiad środowiskowy. Naszym terenem działania nie jest jedynie Pruszków i okolice lecz cała Polska a niekiedy zagranica.

Detektywi z Pruszkowa Kliencie, jesteś w dobrych rękach…

Usługi świadczone przez prywatnych detektywów z Pruszkowa są wykonywane z dbałością o każdy szczegół oraz z zachowaniem dyskrecji dzięki temu zachowane jest bezpieczeństwo klienta. Wszystkich naszych detektywów, specjalistów z branż pokrewnych, oraz osoby pracujące nad daną sprawą obowiązuje dyskrecja. Nasza agencja wyróżnia się na tle konkurencji jednostkowym podejściem do każdem wyznaczonej nam sprawy. Zapraszamy. Przejdź do zakładki – kontakt

Czym mogą zająć się nasi prywatni detektywi.

Sprawy cywilne:

 

Sprawy gospodarcze:

 • Poszukiwanie zaginionych i ukrywających się osób
 • Odzyskiwanie kradzionych i przywłaszczonych pojazdów, mienia
 • Obserwacja osób, obiektów i mienia
 • Weryfikacja partnera biznesowego, kontrahentów i pracowników
 • Wywiad gospodarczy, raporty
 • Windykacja należności których nie udało się odzyskać w sposób miękki
 • Wykrywanie zagrożeń, audio, video, gps

  ul. Złota 7,
  00-019 Warszawa

  Skontaktuj się z nami biuro@agencjatemida.pl

  Infolinia
  +48 884 884 997

  Agencja Temida.pl

  Agencja usług detektywistycznych

  Agencja Temida.pl posiada koncesję MSW do podejmowania działań Detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Firma od roku 2020 posiada patronat Wprost.pl..

  Dołącz do Nas na Facebooku

  © Copyrights 2020 Temida Sp. z o.o. – Wszelkie prawa zastrzeżone