Prywatny Detektyw Pruszków

Prywatni detektywi z Agencji Temida są dostępni do Państwa dyspozycji. Poniżej kilka informacji o firmie.

Agencja Detektywistyczna Temida, zrzesza zespół o wieloletnim doświadczeniu, który dostarcza swoim klientom zaawansowane usługi detektywistyczne na terenie Pruszkowa i okolic. Od lat zajmujemy się zbieraniem dowodów i  wspieraniem klientów , doradztwem dla osób prywatnych i firm. Działamy w sprawach Biznesowych, Rodzinnych i Kryminalnych. Nie jesteśmy ograniczeni do jednej specjalizacji. Do każdego zlecenia Agencja i pracujący w niej detektywi podchodzą z bardzo dużym zaangażowaniem.

Detektyw Maksimum bezpieczeństwa, pełna dyskrecja – kompleksowa fachowa obsługa!

Nasi Prywatni Detektywi z Pruszkowa wspierają klientów w trudnych dla nich sytuacjach. Przez wiele lat Agencja zapracowała Sobie na renomę w Polsce i za granicą.  Przede wszystkim nasza agencja zyskała renomę na polskim rynku odzyskując przywłaszczone samochody i inne pojazdy. Liczba pozytywnie zakończonych przez nas spraw mówi sama dla siebie. Dobro klienta jest dla nas najwyższą wartością. Detektywi z Temida posiadają wieloletnie doświadczenie w działaniach Detektywistycznych do każdego zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem.

Wysoka skuteczność usług, dzięki niekonwencjonalnym działaniom…

Nasze śledztwa zakończone są pozytywnym wynikiem. Jest to możliwe, między innymi, dzięki niekonwencjonalnym działaniom i narzędziom, z których korzystamy w codziennej pracy. Nie boimy się czerpać z dobrodziejstw innych branż, aby osiągnąć zamierzony cel. Działy wiedzy, które pomagają nam w procesie śledczym to, detektywistyka, socjotechnika, marketing internetowy, wywiad, media. Naszym terenem działania nie jest jedynie Grodzisk Mazowiecki. Nasi prywatni detektywi pracują na terenie całej Polski.

Detektywi z Pruszkowa Kliencie, jesteś w dobrych rękach…

Usługi które świadczą nasi Detektywi z Pruszkowa są wykonywane z najwyższą starannością z dyskrecją oraz bezpieczeństwem dla klienta. Wszystkich naszych detektywów, specjalistów, konsultantów, osoby pracujące nad daną sprawą obowiązuje poufność. Wyróżniamy się na tle konkurencji indywidualnym nowoczesnym podejściem do sprawy i klienta. Zapraszamy do zakładki Kontakt

Czym mogą zająć się nasi prywatni detektywi.

Sprawy cywilne:

 • Poszukiwanie zaginionych i ukrywających się osób
 • Odzyskiwanie kradzionych i przywłaszczonych pojazdów, mienia
 • Obserwacja osób, obiektów i mienia
 • Sprawy rodzinne i rozwodowe
 • Ustalenia przeszłości partnera
 • Mediacje sądowe, negocjacje
 • Twarda windykacja należności (terenowa)

Sprawy gospodarcze:

 • Poszukiwanie zaginionych i ukrywających się osób
 • Odzyskiwanie kradzionych i przywłaszczonych pojazdów, mienia
 • Obserwacja osób, obiektów i mienia
 • Weryfikacja partnera biznesowego, kontrahentów i pracowników
 • Wywiad gospodarczy, raporty
 • Windykacja należności których nie udało się odzyskać w sposób miękki
 • Wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer, lokalizatorów gps.

Kontakt z nami

E-mail

biuro@agencjatemida.pl

Telefon 24h

+48 884 884 997

Biuro Detektywistyczne

ul. Złota 7,00-019 Warszawa

Formularz kontaktowy

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com