PRYWATNY DETEKTYW SZCZECIN

Prywatny detektyw – Odział SZCZECIN

Prywatny Detektyw w Szczecinie Temida.pl

Prywatni Detektywi z Agencji Temida są do Państwa dyspozycji w Szczecinie

 Agencja Temida i jej Detektywi działają na terenie Szczecina i okolic. Szeroki wachlarz narzędzi, nie konwencjonalne działania nieszablonowe myślenie sprawiają, że jesteśmy bardzo skuteczną agencją. Naszymi klientami są osoby indywidualne, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Zajmujemy się następującymi zagadnieniami:

● poszukiwanie osób, wsparcie w zlokalizowaniu miejsca pobytu danej
osoby, poszukiwanie osób ukrywających się.
● sprawy cywilne, alimentacyjne, rodzinne
● ustalenie przeszłości partnera byłego i prszyszłego

● odzyskiwanie utraconego mienia takiego jak pojazdy, kosztowności.
mediacje sądowe i negocjacje
● obserwacja mobilna, stacjonarna, japońska
● windykacja terenowa, twarda i miękka
● sprawy gospodarcze weryfikacja nie uczciwej konkurencji
, wywiad gospodarczy i tworzenie odpowiednich raportów,
● wykrywanie zagrożeń, podsłuchy audio i video, wykrywanie lokalizatorów gps
● współpraca z organami ścigania przy wyjątkowo trudnych śledztwach.

Agencja detektywistyczna w Szczecinie – zaufaj specjalistom z
doświadczeniem!

Jak działają nasi Prywati Detektywi?  Każde śledztwo się różni. Każda sprawa wymaga indywidalnego podejścia i świeżego spojrzenia . Dzięki temu wyprwacowaliśmy nie szablonowe działania, które pozwalają z sukcesem zamknąć sprawę.

Dlaczego uważamy że warto korzystać z usług Agencji Temida? Detektywi z naszej firmy pracują w  branży detektywistycznej wiele lat, dzięki temu mamy solidną bazę współpracowników i kontaktów, które  wykorzystujemy w toku kolejnych spraw. Zespół osób,współpracujących z Agencja Temida jest stale rozszerzany. Współpracujemy z mediami, dziennikarzami, ekspertami z różnych dziedzin i – czerpiemy z ich wiedzy i doświadczenia. Bezpieczeństwo naszych klientw i naszych kontaktów jest dla nas najwyższym priorytetem.  Korzystamy z nowatorskich narzędzi i możliwości jakie daje nam technologia i najnowsze rozwiązania informatyczno techniczne. Do kazdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy pełną dyskrecję naszym klientom, na bieżąco informujemy o postępie prac, niestety nie wszystkie informacje możemy przekazać gdyż może to zaszkodzić naszej pracy . Skorzystaj z naszych usług – my zajmiemy się Twoją sprawą z należytą starannością i uwagą!

Świadczone usługi przez naszą firmę, naszych Detektywów ze Szczecina są wykonywane z najwyższą starannością z zachowaniem profesjonalizmu. Wszystkich naszych pracowników, konsultantów, osoby pracujące nad daną sprawą obowiązuje poufność. Agencję Temida na tle konkurencji wyróżnia indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy do zakładki Kontakt

 

   ul. Złota 7,
   00-019 Warszawa

   Skontaktuj się z nami biuro@agencjatemida.pl

   Infolinia
   +48 884 884 997

   Agencja Temida.pl

   Agencja usług detektywistycznych

   Agencja Temida.pl posiada koncesję MSW do podejmowania działań Detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Firma od roku 2020 posiada patronat Wprost.pl..

   Dołącz do Nas na Facebooku

   © Copyrights 2020 Temida Sp. z o.o. – Wszelkie prawa zastrzeżone