Prywatny Detektyw Szczecin

Skuteczna Agencja Detektywistyczna Temida jakiego typu działania podejmujemy

Prywatny detektyw Szczecin Agencja Temida i jej Detektywi działają na tym terenie. Szeroki wachlarz narzędzi, nie konwencjonalne działania nieszablonowe myślenie sprawiają, że jesteśmy bardzo skuteczną agencją. Naszymi klientami są osoby indywidualne, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Zajmujemy się następującymi zagadnieniami:

● poszukiwanie osób, wsparcie w zlokalizowaniu miejsca pobytu danej
osoby, poszukiwanie osób ukrywających się.
● sprawy cywilne, alimentacyjne, rodzinne
● ustalenie przeszłości partnera byłego i przyszłego
● odzyskiwanie utraconego mienia takiego jak pojazdy, kosztowności.
● mediacje sądowe i negocjacje
● obserwacja mobilna, stacjonarna, japońska
● windykacja terenowa, twarda i miękka
● sprawy gospodarcze weryfikacja nie uczciwej konkurencji
, wywiad gospodarczy i tworzenie odpowiednich raportów,
● wykrywanie zagrożeń, podsłuchy audio i video, wykrywanie lokalizatorów gps
● współpraca z organami ścigania przy wyjątkowo trudnych śledztwach.

Agencja detektywistyczna w Szczecinie – zaufaj specjalistom z doświadczeniem!

Jak działają nasi Prywatni Detektywi? Każde śledztwo się różni. Każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia i świeżego spojrzenia . Dzięki temu wypracowaliśmy nie szablonowe działania, które pozwalają z sukcesem zamknąć sprawę.

Dlaczego uważamy że warto korzystać z usług Agencji Temida? Detektywi z naszej firmy pracują w branży detektywistycznej wiele lat, dzięki temu mamy solidną bazę współpracowników i kontaktów, które wykorzystujemy w toku kolejnych spraw. Zespół osób, współpracujących z Agencja Temida jest stale rozszerzany. Współpracujemy z mediami, dziennikarzami, ekspertami z różnych dziedzin i – czerpiemy z ich wiedzy i doświadczenia. Bezpieczeństwo naszych klientów i naszych kontaktów jest dla nas najwyższym priorytetem. Korzystamy z nowatorskich narzędzi i możliwości jakie daje nam technologia i najnowsze rozwiązania informatyczno techniczne. Do każdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy pełną dyskrecję naszym klientom, na bieżąco informujemy o postępie prac, niestety nie wszystkie informacje możemy przekazać gdyż może to zaszkodzić naszej pracy . Skorzystaj z naszych usług – my zajmiemy się Twoją sprawą z należytą starannością i uwagą!

Świadczone usługi przez naszą firmę, naszych Detektywów ze Szczecina są wykonywane z najwyższą starannością z zachowaniem profesjonalizmu. Wszystkich naszych pracowników, konsultantów, osoby pracujące nad daną sprawą obowiązuje poufność. Agencję Temida na tle konkurencji wyróżnia indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy do zakładki Kontakt

Kontakt z nami

E-mail

biuro@agencjatemida.pl

Telefon 24h

+48 884 884 997

Biuro Detektywistyczne

ul. Złota 7,00-019 Warszawa

Formularz kontaktowy

   Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

   ADDRESS

   63739 street lorem ipsum City, Country

   PHONE

   +12 (0) 345 678 9

   EMAIL

   info@company.com