Detektyw 24/7

+48 884-884-997
test

Detektywi odzyskali przywłaszczone BMW 7 na Litwie.

W ostatnich dniach detektywi z Agencji Temida odkryli tajemnicę przywłaszczonego luksusowego BMW 7 z polskiej wypożyczalni samochodowej. Po intensywnych poszukiwaniach i zbieraniu dowodów, udało się namierzyć auto i przewieźć je z powrotem na teren Polski. Auto było w stanie dewastacji, z błędami systemowymi i widocznymi śladami usunięcia lokalizatora GPS. Co więcej, po przekroczeniu granicy znaleziono w nim dwa dodatkowe lokalizatory, niezwiązane z właścicielem.

Na podstawie naszych ustaleń, skradzione auto zostało wprowadzone do obrotu w Litwie, gdzie zostały sfałszowane numery rejestracyjne. Samochód został potajemnie wprowadzony do grupy innych pojazdów w znanym litewskim komisie samochodowym.

Kolejne sukcesy detektywów.

Nie jest to pierwszy raz, gdy detektywi z Agencji Temida wychodzą na przeciw działalności przestępczej w obszarze przemytu samochodów. Wcześniej udało się nam zidentyfikować i rozbić szlak przemytu samochodów do Rosji, gdzie były one rozkładane na części, transportowane i ponownie składane.

W Polsce, problem kradzieży samochodów z wypożyczalni stał się coraz bardziej nasilony. Wadliwe systemy zabezpieczeń i nadzoru sprawiają, że grupy przestępcze z łatwością podszywają się pod klientów i kradną pojazdy, które następnie są przerabiane i sprzedawane na czarnym rynku.

Policja, choć mobilizuje się, ma ograniczone możliwości w walce z tym procederem. Tutaj Agencja Temida wkracza do gry, oferując szybkie i skuteczne działania. Nasze detektywi są znani z szybkości i efektywności w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw, zwłaszcza w kwestiach kryminalnych dotyczących samochodów.

Detektywi wsparcie przy przywłaszczeniach.

W obliczu rosnącego zagrożenia kradzieży samochodów, prywatni detektywi stają się nieocenionym wsparciem. Agencja Temida, z naszym doświadczeniem i determinacją, skutecznie przeciwdziała procederowi przemytu skradzionych pojazdów. Przejdź do zakładki media i zobacz inne sukcesy opisane przez gazety.

Masz podobny problem? Skontaktuj się z nami natychmiast! Przejdź do zakładki odzyskiwanie przywłaszczonych samochodów

Dodaj komentarz