SPRAWY ROZWODOWE

Jak powszechnie wiadomo rozwód to ciężki czas dla rodziny. W życiu tak bywa, że dwoje ludzi, którzy mięli spędzić ze sobą całe życie, w pewnym momencie zatracają łączącą ich więź a ich drogi muszą się rozejść. Doświadczenie to jest o tyle trudne bo spędzili ze sobą wiele wspaniałych chwil, które gdzieś w ich pamięci zostaną na zawsze, jednak przy rozwodzie targają nimi silne negatywne emocje. Niestety kiedy kierujemy się złością i goryczą a zmęczenie przysłania nam logiczne myślenie wtedy podejmujemy błędne decyzje, jednak przy rozwodzie nie ma miejsca na błędy, gdyż mogą mieć one wpływ na resztę naszego życia. W tych trudnych chwilach przychodzimy Państwu z pomocą. Agencja TEMIDA posiada w swoich szeregach wielu fachowców, którzy przyjdą Państwu z pomocą. Nasi detektywi i adwokaci posiadają szeroką wiedzę w zakresie spraw rozwodowych, wiele sytuacji, które dla Państwa wydają się bez wyjścia dla nas mogą mieć łatwe rozwiązanie. W tej sytuacji warto szukać pomocy, nasze działania niejednokrotnie skracają czas rozwodu do minimum dzięki czemu, każdy może bez obciążeń zacząć nowe życie.

Najważniejsze kwestie rozwodowe

Trzy najważniejsze kwestie rozwodowe to: podział majątku, ustalenie wysokości alimentów oraz podział opieki nad dziećmi. W Polsce niewiele osób jest na tyle zgodnych podczas rozwodu, aby uniknąć dotykania tych tematów w sądzie. W sytuacji gdy pertnerzy znajdują między sobą nić porozumienia można przeprowadzić rozwód bez orzeczenia o winie, dzięki czemu cały proces jest krótszy i mniej bolesny. W rzeczywistości znacznie częściej spotykamy się z drugim typem procesu tj. rozwód z orzeczeniem o winie, w tej sytuacji jeden z partnerów musi udowonić drugiemu, iż to on przyczynił się do rozpadku ich małżeństwa. Wielu ludzi decyduje się na zebranie dowodów we własnym zakresie, niestety niesie to ryzyko, iż dowody zostaną odrzucone ze względu na sposób w jaki zostały pozyskane. Dlatego rekomentujemy współpracę z Detektywem Agencji Temida po urzedniej rozmowie z adwokatem nasz detektyw wraz z klientem układa plan, jak zdobyć materiały, których sąd nie podważy. Po zakończonych działaniach, obserwacjach i wywiadzie środowiskowym, kliet otrzymuje pakiet, w którym znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty, aby uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie. Pełny raport, nagrania audio, video i zdjęcia pozwalają na wykazanie głównych przyczyn rozwodu np. braku czasu dla rodziny, zdrady, agresji, czy nałogów. Zakres naszych działań jest bardzo szeroki, w pierwszym kroku pomagamy zdobyć materiały, w kolejnych etapach Temida pomaga klientom wykazać ukrywany majątek lub wskazać dlaczego drugi rodzic powinien/nie powinien posiadać opieki nad dzieckiem.

Rola agencji w sprawach rozwodowych

Podsumowując. Dlaczego warto skorzystać z usług agencji podczas rozwodu? To proste, w jednym miejscu znajdą Państwo najlepszych fachowców, którzy od lat pewnie kroczą przez sąd pomagając naszym klientom. Współpracując z nami otrzymają Państwo nie tylko pełny pakiet usług, ale również wsparcie psychiczne i merytoryczne co czyni, że cały rozwód przestaje być tak straszny. Nie kierujemy się emocjami co pozwala nam szerzej spojerzeć na wiele problemów i przeszkód, które napotkają Państwo na swojej drodze. Zapraszamy do kontaktu z Agencją TEMIDA, gwarantujemy najwyższy poziom działań jaki mogą Państwo znaleźć w Polsce.

ul. Złota 7,
00-019 Warszawa

Skontaktuj się z nami biuro@agencjatemida.pl

Infolinia
+48 884 884 997

Agencja Temida.pl

Agencja usług detektywistycznych

Agencja Temida.pl posiada koncesję MSW do podejmowania działań Detektywistycznych, ubezpieczenie w towarzystwie PZU. S.A. od odpowiedzialności cywilnej. Firma od roku 2020 posiada patronat Wprost.pl..

Dołącz do Nas na Facebooku

© Copyrights 2020 Temida Sp. z o.o. – Wszelkie prawa zastrzeżone