Detektyw 24/7

+48 884-884-997
test

Kiedy może pomóc grafolog warszawa?

Grafolog czy też Grafometryk to osoba zajmująca się porównywaniem pisma. Nasze biuro mieści sie w Warszawie. Każdy człowiek unikalny styl pisania. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje się, że dwie osoby piszą tak samo, w rzeczywistości ich pismo różni się wieloma szczegółami, które mogą nie być widoczne dla gołego oka. Jednak dokładna analiza grafologiczna pozwala odkryć wszelkie fałszerstwa z niemal stuprocentową pewnością. Wbrew pozorom, grafologia ma związek z różnymi dziedzinami, nie tylko z kryminologią i sądownictwem. Co może zaoferować? W jakich sytuacjach może pomóc?

Czym zajmuje sie grafolog?

Czym zajmuje się grafolog Warszawa? Grafolog to osoba, która dzięki zastosowaniu różnych technik i metod badania pisma jest w stanie ustalić, czy jest autentyczne, a także potrafi zidentyfikować autora. Dodatkowo, nasz detektyw specjalista w tej dziedzinie może na podstawie próbek pisma ręcznego uzyskać wiele cennych informacji o autorze.

Usługi biegłego grafologa można wykorzystać w wielu sytuacjach. Może on na przykład potwierdzić, czy testament jest autentyczny i czy naprawdę jego autorem jest odpowiednia osoba. Bada także autentyczność podpisów na umowach. Wiele firm zatrudnia grafologa, aby mieć pewność, że nie doszło do żadnego fałszerstwa.

Grafolog a kryminalistyka.

Jak już wspomniano, grafologia jest kojarzona głównie z kryminalistyką. Śledczy często korzystają z pomocy biegłego sądowego grafologa z Warszawy, aby potwierdzić różne wersje zdarzeń lub ustalić niezbędne fakty. Grafolog może sprawdzić, czy list pozostawiony przez samobójcę jest autentyczny. Może także pomóc w ustaleniu autora groźb. Podczas wykonywania swojej pracy bierze pod uwagę m.in. nachylenie liter, ich kształty, wielkość, sposób wstawienia kropek, przecinków i inne cechy. Charakter pisma jest unikalny, dlatego niemożliwe jest podrobienie go w taki sposób, aby nie można było tego stwierdzić.

Mniej popularnym zadaniem, które może wykonywać specjalista od grafologii z Warszawy, jest analiza pisma różnych autorów. Czasami zdarza się, że potomkowie wielkich poetów i pisarzy znajdują na strychu podczas porządków rękopisy jakichś nieznanych powieści i dzieł literackich. W takich przypadkach, jeśli autor już nie żyje, konieczne jest uzyskanie pozytywnej opinii grafologicznej w celu potwierdzenia autentyczności. Agencja Temida oferuje usługi porównywania pisma w naszych szeregach jest zawodowy grafolog, detektyw. Biegły Sądowy.

Dodaj komentarz