Detektyw 24/7

+48 884-884-997
test

Zdrada w czasach pandemii, prywatny detektyw tłumaczy

Zdrada w czasach pandemii – pomoc detektywa

Minął rok od wybuchu pandemii na świecie. Skutki koronawirusa nie dotyczą jedynie stanu zdrowia. Statystyki pokazują, że coraz większa liczba partnerów zdradza. Jak pandemia wpływa na związki? Dlaczego rośnie zainteresowanie randkami online? Co jeszcze sprzyja niewierności partnerów? Masz podejrzenia w stosunku do swojego męża lub żony? Jak możesz wykryć zdradę? Skorzystaj z pomocy specjalisty.

Koronawirus zabija związki – jak to możliwe?

Koronawirus zmusił sporo osób do spędzania większej ilości czasu w domu. Coraz bardziej popularna staje się praca online, którą wielokrotnie trzeba godzić z opieką nad dziećmi i innymi codziennymi obowiązkami. Sytuacje lękowe i brak pewności co do jutra nasila potrzebę bliskości. Wbrew pozorom izolacja, zamiast zbliżać członków rodziny oddala ich od siebie. Przebywanie 24 godziny na dobę w niewielkiej przestrzeni sprawia, że mnóstwo par potrzebuje wizyt u terapeuty, a część z nich podejmuje decyzje o rozwodzie. Dostęp do aplikacji randkowych jeszcze bardziej komplikuje sprawę.

Popularność randek online

Jedni szukają w nich sposobu na zabicie nudy, inni chcą poradzić sobie z uczuciem samotności… O czym mowa? O randkach online. Portali i aplikacji randkowych wciąż przybywa i są na wyciągnięcie ręki. Niektórzy sięgają po nie z ciekawości, nie mając świadomości zagrożeń. Niekiedy pary czują się „uwięzione” w związku i chcą zaznać nieco „wolności”. Co ciekawe, z badań wynika, że aż 35% osób nie ma pewności co do tożsamości osoby, z którą się komunikuje za pośrednictwem internetu. Specjaliści twierdzą, że na zdradę najbardziej narażone są młode pary, które nie lubią ograniczeń i chcą wciąż doświadczać nowych wrażeń. Część internetowych znajomości z czasem przenosi się do świata realnego.

Jak wykryć zdradę?

Zaobserwowałeś nietypowe zachowanie męża lub żony? Wraca do domu później niż zwykle, wyczułeś podejrzany zapach perfum lub zaobserwowałeś płatności, o których współmałżonek nie informował cię wcześniej? Jak wykryć zdradę i zdobyć dowody potwierdzające niewierność partnera?

Sygnały ostrzegawcze:

·        partner unika nawiązywania bliskich relacji i spędzania wspólnie czasu,

·        poświęca więcej czasu na korzystanie z komputera lub telefonu i nie pozwala ci czytać wysyłanych wiadomości,

·        później wraca z pracy do domu lub wychodzi o nietypowych porach,

·        zachowuje się niezrozumiale i tajemniczo,

·        przywiązuje większą niż zwykle wagę do wyglądu, zmienia fryzurę i styl ubioru,

·        poza domem wyłącza telefon i nie odbiera połączeń.

Niewierność współmałżonka – pomoc detektywa

Nie wszystkie powyższe sygnały muszę jednoznacznie świadczyć o zdradzie współmałżonka. Niewierność może być trudna do wykrycia. Wymaga wiedzy, doświadczenia i dokładnej analizy zachowania podejrzanego. Jako mąż lub żona możesz koloryzować pewne fakty, aby uniewinnić lub oskarżyć partnera. Zamiast podejmować nierozsądne działania na własną rękę skorzystaj z pomocy detektywa. Specjalista zbierze niezbędne informacje, przeanalizuje je i dostarczy ci ostatecznych wniosków. – przejdź do oferty Sprawy rozwodowe

Tagi: ,

Dodaj komentarz